آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - 01732358150 یکشنبه , 5 تیر 1401 , 13:01 | +0430

کارگاه کف پوش های سه بعدی اپوکسی

کارگاه آموزش کف پوش های سه بعدی اپوکسی

کارگاه کف پوش های سه بعدی اپوکسی : کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی به صورت تخصصی در مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزار می شود. کفپوش های سه بعدی اپوکسی دارای مقاومت بسیار بالا هستند که به صورت سه جزئی عرضه و تولید شده و مخصوص کفسازی با ضخامت‌های ۱ میلی متر  تا ۶ میلی متر می‌باشد. کف پوش های سه بعدی اپوکسی هنری پر درآمد برای عاشقان طراحی  داخلی می باشد. که استفاده از آن ها در معماری و دکوراسیون داخلی به صورت فراگیر در ایران در حال توسعه می باشد.

کفپوش اپوکسی چیست ؟

اپوکسی از دو ماده شیمیایی متفاوت از هم تشکیل شده است که مواد تشکیل دهنده کفپوش اپوکسی را با نام رزین و سخت کننده می توان یاد کرد و از طریق فعل و انفعالات (واکنش شیمیایی) در درجه حرارت محیط به یک ترکیب بزرگتر، سخت، چسبنده و بسیار مقاوم تبدیل می شود. کفپوش اپوکسی علاوه بر جنبه تزئینی بسیار زیبا و جنبه بهداشتی هم دارد. قابلیت چسبندگی بر روی سطوح فلزی و سطوح بتنی دارد و نیز دارای مقاومتی منحصر به فرد در برابر خوردگی، مواد شیمیایی، اسیدها، قلیاها، گازوئیل ، آب و روغن ها دارد. ساختار شیمیایی کفپوش اپوکسی اجازه این را می دهد.

ویژگی های کف پوش های سه بعدی  اپوکسی عبارت است از :

 • از استحکام مکانیکی عالی برخوردار است .
 • چسبندگی بسیار زیاد به سطوح زیرکار را دارا می باشد.
 • قابل اجراء بر روی سطوح زیر کار مرطوب مانند بتن م یباشد.
 • از تنفس بتن جلوگیری نمی کند.
 • دارای گیرایی سریع و آسان می باشد.
 • از بتن مسلح در برابر خوردگی محافظت می نماید.
 • در برابر مواد نفوذ ناپذیر می باشد.
 • مقاومت شیمیایی بالا
 • مقاومت سایشی و مکانیکی بالا
 • اجرای سریع و در محل

از این رو مدرسه معماری آرت کانر بعنوان پیشرو در آموزش های نوین معماری داخلی در ایران، ماموریت خود دانسته تا نسبت به آموزش و فرهنگ سازی این متریال نوین و کاربردی اقدام نماید .

در کارگاه کف پوش های سه بعدی اپوکسی  چه مواردی از کفپوش را آموزش می بینید؟

آموزش کفپوش اپوکسی در انواع مختلف

 • * کفپوش ساده
 • * کفپوش استیکر
 • * کفپوش سه بعدی
 • * کفپوش ابرو باد
 • * کفپوش اکلیلی
 • * کفپوش گرانیتی
 • * کفپوش های صنعتی (کارگاهی، پارکینگی، بیمارستانی)
 • * آموزش نصب پوسترهای دیواری سه بعدی 

کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی مدرسه معماری داخلی آرت کانر

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری و حجم سازی مواجه است. گذراندن کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک می کنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید. مدرسه معماری آرت کانر کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی (اپوکسی) را برگزار می کند. علاقه مندان جهت شرکت می توانند به شماره ی زیر تماس بگیرند.

شماره تماس مدرسه معماری داخلی آرت کانر: 01732358150

سرفصل های کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی مدرسه معماری داخلی آرت کانر

 • * معرفی و بازار کار طراحی و اجرای کفپوش سه بعدی : تاریخچه پیدایش کفپوش سه بعدی و شرح مواد تشکیل دهنده آن و توضیح بازار کار آن و نحوه بازاریابی و کارآفرینی در این حوزه
 • * آماده سازی بستر پروژه های اپوکسی : شرح اماکن قابل نصب کفپوش اپوکسی و نحوه آماده سازی بستر پروژه برای هرچه موفقتر بودن اجرا
 • * ابزار ها و نکات مهم درباره اجرای کفپوش : تعلیق و آماده سازی مواد اپوکسی، دمای محیط کار، الزامات بهداشتی و ایمنی، ابزارهای لازم و نیروی انسانی مورد نیاز
 • * هموار سازی کفپوش های اپوکسی : شرح چگونگی ساب زنی و هموار سازی کف فضای نصب کفپوش
 • * نحوه انتخاب طرح مناسب کفپوش و اجرای آن : توضیح شرایط روانشناسی محیط جهت انتخاب طرح مورد اجرا و سپس نحوه ترسیم طرح بر روی کف پروژه و معرفی انواع ترسیمات
 • * آموزش ترسیم کفپوش سه بعدی : آموزش ترسیم طرح مورد نظر روی زمین محیط کار
 • * شروع کار اجرای کفپوش سه بعدی : شروع مواد ریزی اپوکسی و ترتیب ریزش و همچنین ماله کشی و تسطیح آن و کاربرد مواد سخت کننده اپوکسی
 • * نهایی سازی و سریعتر خشک کردن کفپوش : شرح زمان خشک شدن کار و معرفی مواد تسریع کننده خشکی برای تقلیل زمان پروژه
 • * ترمیم، پشتیبانی و نگهداری کفپوش : توضیح درباره صدمات رایج این کار و تشخیص امکان ترمیم صدمات وارده شرح نحوه متره و برآوردِ پروژه و زوایای قرارداد و چگونگی پشتیبان گیری و معرفی شرکتهای پخش مواد اپوکسی
 • * پروژه عملی کفپوش سه بعدی اپوکسی : انجام عملی یک پروژه در مقیاس کوچک و پاسخ به پرسشهای دانش پذیران شرکت کننده

پیش نیازهای کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی چیست؟

کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی به هیچ پیش نیازی نیاز ندارد و با توجه به اینکه کارگا ه ها بصورت جامع برگزار می شوند هر آنچه که برای پیش نیاز هنرجو نیاز دارد، داخل خود کارکاه ها گنجانیده شده است.

چه کسانی می توانند در کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی مدرسه معماری داخلی آرت کانر شرکت نمایند؟

اولین شرط مهم برای موفقیت در یادگیری کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی علاقه می باشد و سن و جنسیت اصلا اهمیت نداند. مواردی مانند سطح توانایی و استعداد اکتسابی اند و همه می توانند در این دوره بدست آیند. تنها میزان علاقه مندی شما تعیین کننده ی موفقیت شما در یادگیری این دوره خواهد بود.

مدرسین کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی مدرسه معماری داخلی آرت کانر چه کسانی هستند؟

اساتید کارگاه­ های آموزشی مدرسه معماری داخلی آرت کانر همگی به صورت حرفه­ ای در صنعت کف پوش های سه بعدی اپوکسی  اشتغال داشته و از سطح تخصص و دانش بروز در این حوزه برخوردار هستند. تدریس با بهترین کیفیت ممکن برای شما بیان خواهد شد تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.

مزایای منحصر به فرد کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی چیست؟

مزایای این کارگاه و خدمات مدرسه معماری داخلی آرت کانر به هنر آموزان در پایان دوره به شرح زیر می باشد:

مشاوره و پشتیبانی بعد از اتمام کارگاه.
دوره  کاملا علمی و حرفه ای بدون نیاز به زمینه قبلی کاری یا آموزشی.
بدون نیاز به کارگاه یا سرمایه زیاد.
دعوت به همکاری از دانشجویان برتر هر کارگاه .
اعطای مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ( قابل تایید و ترجمه قوه قضاییه )

کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی به چه صورتی است؟

امکان آموزش غیر حضوری کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی برای دیگر شهرستانی های عزیز و یا افرادی که در گرگان سکونت دارند و به علت مشغله توان حضور در کلاس ها را ندارند در نظر گرفته شده است. پکیج آموزشی کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی شامل دوره های نرم افزاری و به صورت دی وی دی و همچنین جزوات آموزشی برگرفته از سرفصل های آموزشی  می باشد. این پکیج به وسیله پست برای هنرجویان عزیز ارسال می گردد. به این صورت که هنرجویان می توانند در صورت داشتن هر گونه ایرادی از طریق سایت و تلفن مشکلات خود را رفع کنند و اینکه ماهانه یک جلسه حضوری برای رفع اشکال داشته باشند .

لازم به ذکر است که در پایان دوره با ارائه پروژه توسط هنرجو، امکان ارائه تمامی مدارکی که به دوره های حضوری تعلق می گیرد، خواهد بود. لازم به ذکر است که هزینه ای که هنرجویان بابت کارگاه غیر حضوری پرداخت خواهند کرد کمتر از دوره حضوری خواهد بود. و تمامی مزایای دوره های حضوری را نیز کمابیش دارا است علاوه بر اینکه از لحاظ زمانی هنرجو کاملا آزاد بوده و می تواند در هر زمانی که تمایل دارد به مطالعه بپردازد.

بازار کار کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی چگونه است؟

علی رغم جدید بودن کفپوش های سه بعدی اپوکسی، به دلیل زیبایی، کارایی و استحکام بسیار بالا از جمله پرطرفدارترین پوشش های کف موجود در بازار می باشند. با آموزش حرفه ای کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی و رعایت اصول و قواعد مربوط به این رشته به آسانی می توانید از بازار پر رونق این کسب و کار بهره ببرید. امروزه فعالیت در حوزه طراحی داخلی رونق بیشتری پیدا کرده است و به دلیل تنوع بسیار زیاد تکنیک های کف پوش های سه بعدی بسیاری از افراد علاقمند به استفاده از این هنر در فضای داخلی منزل خود می باشند. بنابراین رمز موفقیت در این حرفه، فعالیت بیشتر و کسب مهارت در این رشته هنری می باشد. شما باید به عنوان یک هنرمند با تجربه در زمینه کف پوش های سه بعدی ، طرح متنوع و زیبایی را ارائه دهید تا به این ترتیب بتوانید در بازار کار این رشته به فعالیت حرفه ای بپردازید و با دریافت پروژه های بیشتر در این رشته، درآمد بیشتری را به دست آورید.

هم چنین با راه اندازی یک نمایشگاه از آثار هنری خود، می توانید این آثار را برای عموم علاقمندان به نمایش درآورید و به این ترتیب میزان سفارشات و درخواست های همکاری بیشتری را از جانب مشتریان خود دریافت کنید

گواهی پایان کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی مدرسه معماری داخلی آرت کانر

مدرک کارگاه آموزشی کف پوش های سه بعدی اپوکسی مدرسه معماری آرت کانر، قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی هنرجو قرار گیرد. همچنین هنرجویان می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

 هدف مجموعه آرت کانر برگزاری دوره های تخصصی معماری داخلی بصورت دوره های کوتاه مدت [ ورکشاپ ] و دوره های بلند مدت [ ترمی ] در استان گلستان، شهر گرگان و همچنین سایر شهرهای ایران است تا بتواند در این راستا به کیفیت معماری داخلی بیافزاید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.