آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - 01732358150 سه شنبه , 3 خرداد 1401 , 03:38 | +0430

کارگاه آموزشی رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت

 

فلوید آرت به معنای ایجاد شاهکارهای انتزاعی است که با افتادن رنگ ها روی یک سطح ایجاد می شود. در واقع ، فلویدآرت را می توان در تمام سطوح از قبیل: میز ، پیشخوان آشپزخانه ، ظروف ، بوم و چوب ، فلز ، سنگ و پارچه استفاده کرد.در این هنر ، از رنگ های مایع آکریلیک برای ایجاد نقاشی های منحصر به فرد استفاده می شود و با مخلوط کردن رنگ های اکریلیک به روش های مختلف ، روش های خلاقانه بسیاری برای نقاشی به این روش وجود دارد.

کارگاه آموزشی رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت

ورود به این هنر چندان دشوار نیست و همین امر باعث شده است که فلوید آرت یک هنر خارق العاده و جذاب برای تمام سطوح مهارتی باشد. علاوه بر این ، تکنیک مورد استفاده بسته به علاقه هر فرد می تواند بسیار ساده یا پیچیده باشد.
دانشجویان این مهارت با کمترین میزان سرمایه در دسترس و نیاز به کمترین ابزار و منابع می توانند با استفاده از کمترین فضای کارگاهی (حتی در خانه) اثار متنوعی ایجاد کنند.

با توجه به رشد روزافزون و تنوع جامعه در زمینه هنرهای تزئینی و طراحی داخلی ، طراحان امروزی بیش از هر زمان دیگری علاقه مند به هنر ترکیب رنگ  و رزین اپوکسی هستند.

این کارگاه آموزشی از تمایم علاقمندان به این حوزه کاری  و همچنین  افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره شرکت کنند. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.


سرفصل های کارگاه آموزشی رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت

  • آموزش تکنیک  آبستره سلولی
  • آموزش تکنیک موج و صخره
  • آموزش تکنیک ابر و باد
  • آموزش تکنیک ژئود (عقیق)

فلوید آرت در کدام سطوح قابل استفاده است؟

روی تمام سطوح چوب ، فلز ، پارچه و سنگ و ...

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید