آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - 01732358150 سه شنبه , 3 خرداد 1401 , 04:06 | +0430

دوره جامع فنگ شویی

دوره جامع فنگ شویی : دوره فنگ شویی یک دوره ی کاملا تئوری در قالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه است. مهمترین موضوعاتی که هنگام اجرای فلسفه فنگ شویی باید مورد توجه قرار گیرد، دوری کردن از هرگونه درهم و برهمی و استفاده از رنگ های مناسب، خطوط منحنی و.... است. بسیاری از مشکلات و تحولات زندگی به وضعیت محیط زندگی ما و نحوه قرارگیری وسایل ما در این محیط مربوط می شود و فنگ شویی به ما کمک می کند تا این رابطه را بشناسیم و جنبه های مثبت را تقویت کنیم و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

برای ثبت نام دوره آنلاین فنگشویی جامع دکتر ژاله معروف، این شماره تماس بگیرید

09921329511

فنگ شویی چیست؟

فنگ شویی یک هنر متافیزیک چینی است که جریان انرژی حیاتی را تحت نظر دارد. چی یک مفهوم باستانی چینی است که جریان این انرژی در طرح های معماری و الگوها ساکن است. فنگ شویی به معنای آتش و آب و هم زیستی متعادل نیروهای متضاد است. در اصل، تعادل جنبه حیاتی از فضای دکور فنگ شویی است که در تمام جنبه های آن مشهود است. یک علم متافیزیکی است که کاملا توضیح داده نشده است، اما مزایای فنگ شویی مشاهده شده است.

عناصر فنگ شویی شامل چه مواردی است؟

عناصر پنجگانه فنگ شویی از مباحث بنیادین علم فنگ شویی است. این موضوع در جایگاه ویژه ای قرار دارد و متخصصین این علم با وجود اینکه از روش های مختلفی به بررسی محیط می پردازند اما این امر در تمامی روش ها شکل و عملکردی ثابت دارد. عنصرهای فنگ شویی اصل دوم از پنج اصل قدرت علم فنگ شویی است. که این پنج عنصر نمایانگر رنگ های خاص و اشکال و جهت های خاص فنگ شویی خود هستند و بسته به این که در چه جهتی و بنا به چه هدفی فعال، تضعیف می شوند.

این عناصر عبارت اند از: آب، آتش، فلز، چوب و خاک

این پنج عنصر در صورتی که با یکدیگر در هماهنگی باشند مفید هستند و اگر در تضاد باشند مشکل‌ساز می‌شوند. بنابر این با رعایت کردن یک سری اصول اولیه و بنا کردن زندگی همراستای با طبیعت می تواند بهترین کیفیت زندگی را به ما ببخشید.

کاربرد فنگ‌ شویی در دکوراسیون داخلی به چه صورتی می باشد؟

فنگ‌شویی بر این اساس است که رنگ‌ها اثر قوی و قابل توجهی روی افراد و عملکرد مغزی آن‌ها می‌گذارد. چند مورد از اثر رنگ‌ها به این قرار است: برای خوش شانسی از رنگ قرمز استفاده می‌شود. این رنگ بهترین گزینه برای ورودی منزل است. زرد و بنفش رنگ‌های مبارک و سودمندی برای روحیه انسان تلقی می‌شوند. برای تازگی و رشد از رنگ سبز استفاده می‌شود.

رنگ‌های تیره باعث احساس آرامش و نیز ممکن است باعث پایین آوردن خلق شوند در حالی که رنگ‌های روشن باعث افزایش انرژی و شروع انجام کار می‌شوند. نارنجی و قهوه‌ای سمبلی از سلامتی و دانش هستند. در حالی که آینه‌ها در دکوراسیون کاربرد دارند، در فنگ‌شویی به عنوان وسیله‌ای برای جذب کردن، حرکت یا تغییر جهت انرژی بکار برده می‌شوند. آینه‌ها باعث بزرگ شدن یک فضا، صاف کردن دیوار، یا پنهان کردن فضا بکاربرده می‌شوند. در فنگ‌شویی اغلب آینه‌ها به شکل دایره یا هشت ضلعی هستند. نکته مهمی که در مورد آینه‌ها در فنگ‌شویی وجود دارد این است که آینه‌ها باید کامل بوده و به شکلی نباشند که اشیا را تکه‌تکه تقسیم کنند.

ضرورت بکارگیری ساعت در فنگ‌شویی اندازه‌ گیری گذر زمان است. فضاهای مناسبی در خانه برای نشان دادن ساعت وجود دارد. آشپزخانه، اتاق نشیمن یا اتاق کار از بهترین جاها هستند. وجود ساعت در اتاق خواب ضرورت دارد. در فنگ‌ شویی بکار بردن نقاشی‌های متعدد می‌تواند انرژی محیط را از لحاظ سلامتی، دانش، خانواده، عشق، شهرت و ثروت افزایش دهد. برای افزایش طول عمر و سلامتی بیشتر عکس‌هایی از آهوی کوهی، دختران زیبا، درخت کاج یا بامبو را در سمت راست نصب می‌کنند. برای ایجاد فضای دانش و معرفت از رنگ زرد و بژ برای محیط استفاده می‌شود. برای پیشرفت شغلی اتاق کار را در قسمت شمالی خانه قرار می‌دهند. از رنگ سفید در منزل برای استحکام پیوند خانوادگی استفاده می‌شود.

قوانین فنگ شویی برای دکوراسیون قسمت های مختلف منزل:

قوانین فنگ شویی برای هر قسمت از منزل قواعد خاص خودش را دارد و با رعایت کردن آن متوجه خواهید شد که چقدر با رعایت یکسری نکات می توانید دکوراسیون جذاب تر و چشمگیرتری داشته باشید تا انرژی بیشتری در خانه شما برقرار باشد. برخی از قوانین فنگ شویی برای قسمت های مختلف منزل به شرح زیر می باشد:

 

 

برای ثبت نام دوره آنلاین فنگشویی جامع دکتر ژاله معروف، این شماره تماس بگیرید

09921329511

قوانین فنگ شویی در اتاق خواب:

اتاق خواب مکان خوبی برای شروع کار با فنگ شویی در خانه شما است، زیرا این اتاق نمایانگر فردی است که در آنجا می خوابد. تنظیمات فنگ شویی در اتاق خواب می تواند به سرعت و به طور مؤثر در اینجا کار کند، زیرا شما می خوابید و اکثر زندگی خود را در رختخواب خود هستید. تختخواب خود را در موقعیت فرمان قرار دهید. اگر امکان پذیر نیست، آن را تصحیح کنید. هرگونه انبارداری و آشفتگی را از زیر تخت جدا کنید. در حالت ایده آل کاملاً برای گردش هوا باز باشد. اطمینان حاصل کنید که یک هدست دارید که به طور ایمن به تخت وصل شده است.

نکاتی برای فنگ شویی اتاق نشیمن :

اتاق خانواده محل تجمع دیگری است که کمی خصوصی تر است. این یک اتاق خوب برای خانواده است که بتوانند وقت خود را در کنار هم بگذرانند. اطمینان حاصل کنید که برای هر شخص در خانه یک صندلی وجود دارد. از پنج رنگ عنصر برای تزئین بر اساس انرژی هایی که می خواهید در خانه پرورش دهید استفاده کنید. برای اتصال خانواده و زمین نشستن خانواده می توان یک فرش در مرکز اتاق قرار داد. برای تزئین اتاق نشیمن خود از پنج رنگ عنصر استفاده کنید و بر اساس انرژی هایی که مایل به پرورش آنها هستید. برای دعوت از سلامتی، رشد و مهربانی، در خانه تان گیاهان سبز اضافه کنید. مبل و / یا صندلی را در موقعیت فرمان تقسیم بندی کنید.

قوانین فنگ شویی آشپزخانه :

آشپزخانه یکی دیگر از مهمترین اتاق های فنگ شویی در خانه است، آشپزخانه نمایانگر ثروت، فراوانی و سلامتی است. چقدر خوب خوردن ما به طور مستقیم با نحوه حضور در جهان ارتباط دارد. اجاق گاز به طور خاص به سعادت و سلامتی شما متصل است. اجاق گاز را تمیز و سالم نگه دارید. حداقل یک بار در روز از اجاق گاز استفاده کنید، حتی اگر فقط جوشاندن آب باشد. این انرژی را فعال نگه می دارد.به طور منظم مواد غذایی را در یخچال و شیرینی را در خانه بچینید.

قانون های فنگ شویی در اتاق غذاخوری :

اتاق ناهارخوری جایی است که جمع می شویم تا با هم غذا بخوریم و تغذیه کنیم. وقت آن است که با عزیزان خود ارتباط برقرار کرده و از آن استفاده کنید. همچنین نشان دهنده دوستی شما است. اگر میز ناهار خوری برای اهداف دیگری نیز استفاده می شود، حتما آن را برای وعده های غذایی تمیز کنید. به طور مرتب از میز ناهارخوری حداقل برای یک وعده غذایی استفاده کنید تا دوستی بیشتر در زندگی تان جلب شود. گل های تازه را می توان برای دعوت انرژی و از بین بردن هرگونه ارتباط ما با دیگران در زندگی ما، ارائه داد.

قوانین فنگ شویی ورودی:

ورود به خانه شما "دهان انرژی" است. این بدان معنی است که درب جلو پورتال برای تمام انرژی، یا انرژی نیروی زندگی است تا وارد خانه و زندگی خود شوید. این یکی از مهمترین مناطق برای جستجوی فنگ شویی است. اطمینان حاصل کنید که ورودی به نور کم است. ورودی خانه را از به هم ریختگی دور نگه دارید. مطمئن باشید که دکمه درب به درستی کار می کند.

 

برای ثبت نام دوره آنلاین فنگشویی جامع دکتر ژاله معروف، این شماره تماس بگیرید

09921329511

 

قوانین فنگ شویی در راهروها:

راهروها مانند شریان هایی هستند که انرژی را از طریق خانه های خود گردش می کنیم. بنابراین، فراموش نکنید که راهروها را فنگ شویی کنید. راهروهای باریک را از درهم و برهمی خود دور نگه دارید، می خواهید از مسدود کردن آنها برای جلوگیری از دشوار بودن اجتناب کنید زیرا این امر موانعی در زندگی ما محسوب می شود. عکس و آثار هنری در راهروها به خصوص عکس های بزرگ و زیاد بسیار عالی هستند. مطمئن باشید که راهروها به خوبی روشن هستند.

قوانین فنگ شویی سرویس بهداشتی:

حمام دارای آب زیادی است که می تواند به تخلیه ثروت منجر شود. با تمیز نگه داشتن و درخشان حمام شروع کنید تا واقعاً مکانی برای استراحت و بهبودی شبیه آبگرم باشد. قرار دادن گلدانی با گل طبیعی سبز در بالای توالت می تواند انرژی آب رو به پایین را به انرژی رو به رشد زندگی تبدیل کند، زیرا گیاهان با آب رشد می کنند و شکوفا می شوند. در صورت عدم استفاده صندلی توالت را بسته نگه دارید. آینه ها را تمیز نگه دارید تا بتوانند با وضوح منعکس شوند.

قوانین فنگ شویی در دفتر خانگی: 

اگر این فضای اصلی دفتر شما باشد یا اگر اغلب در خانه کار می کنید، دفتر خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. فضای اداری و میز شما نمادی از حرفه ی شما است. بنابراین، فنگ شویی دفتر خانه شما تا حد زیادی بر موفقیت شما در کارتان تأثیر می گذارد. میز خود را در موقعیت مدیریت قرار دهید. اگر امکان پذیر نیست، آن را تصحیح کنید. بررسی کنید که از صندلی با پشت استفاده کنیدد. میز با صندلی پشتی، پشتیبانی بیشتری را ارائه می دهد. و همه می توانند در حرفه خود از پشتیبانی استفاده کنند. حتماً بین میز و صندلی حداقل سه فوت فاصله داشته باشید.

دوره آموزشی جامع فنگ شویی آکادمی معماری داخلی آرت کانر

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد دوره جامع فنک شویی است. مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

امکانات آموزشی دوره جامع فنگ شویی آکادمی معماری داخلی آرت کانر عبارتند از:

آموزش: مطالب این دوره در 50 ساعت به صورت  بسته آموزشی ارائه می گردد.
بکارگیری فنگ شویی در سلامت
بکارگیری فنگ شویی در چیدمان منزل و محل کار
استفاده از فنگ شویی برای افزایش تمرکز

پیش نیازهای دوره فنگ شویی چیست؟

دوره فنگ شویی به هیچ پیش نیازی نیاز ندارد و با توجه به اینکه دوره ها بصورت جامع برگزار می شوند هر آنچه که برای پیش نیاز هنرجو نیاز دارد، داخل خود دوره ها گنجانیده شده است.

هدف از برگزاری دوره آموزشی جامع  فنگ شویی چیست؟

هدف از برگزاری این کارگاه، به جریان انداختن انرژی مثبت در محیط کار و محل زندگی با استفاده از هنر چیدمان و استفاده از رنگهای صحیح می باشد.

مهارت های مورد انتظار پس از اجرای دوره آموزشی جامع فنگ شویی 

به کار گیری تکنیک ها و روشهای فنگ شویی در دکوراسیون داخلی منازل و محیط های کاری افراد، ایجاد انرژی مثبت ،چرخش انرژی و همچنین رفع انرژی های منفی و انباشتگی ها با استفاده از چیدمان مناسب فضاها.

چه کسانی می توانند در دوره آموزشی فنگ شویی مدرسه معماری داخلی آرت کانر شرکت نمایند؟

فنگ شویی هیچ حد و مرزی نداره و یک فلسفه عمیق و بسیار جذابيه که هر کسی با هر شرایط شغلی، تحصیلی و سنی می تواند ازش استفاده کند. اولین شرط مهم برای موفقیت در یادگیری فنگ شویی علاقه می باشد و سن و جنسیت اصلا اهمیت نداند. مواردی مانند سطح توانایی و استعداد اکتسابی اند و همه می توانند در این رشته فعالیت کنند. تنها میزان علاقه مندی شما تعیین کننده ی موفقیت شما در این رشته خواهد بود. دوره فنگ شویی مناسب کسانی است که برای تمرین، یادگیری، مطالعه، خوب دیدن و تجربه فضاهای مختلف وقت بگذارند.

مدرسین گارگاه آموزشی دوره آموزشی فنگ شویی آکادمی معماری داخلی آرت کانر چه کسانی هستند؟

اساتید دوره­ های آموزشی آکادمی معماری داخلی آرت کانر همگی به صورت حرفه­ ای در صنعت فنگ شویی اشتغال داشته و از سطح تخصص و دانش بروز در این حوزه برخوردار هستند. تدریس با بهترین کیفیت ممکن برای شما بیان خواهد شد تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.

کلاس های فنگ شویی آکادمی معماری آرت کانر کجا برگزار می شود؟

همه دوره های مدرسه معماری داخلی آرت کانر در دانشگاه برگزار خواهد شد. اما به دلیل شرایط خاص دوره فنگ شویی و انرژی بالای هنرجویان این دوره تصمیم بر آن شد که این دوره در بهترین و خاص ترین کافه ها برگزار شود.

مزایای منحصر به فرد دوره فنگ شویی چیست؟

مزایای این  دوره و خدمات مدرسه معماری داخلی آرت کانر به هنر آموزان در پایان دوره به شرح زیر می باشد:

مشاوره و پشتیبانی بعد از اتمام دوره .
دوره  کاملا علمی و حرفه ای بدون نیاز به زمینه قبلی کاری یا آموزشی .
بدون نیاز به کارگاه یا سرمایه زیاد .
دعوت به همکاری از دانشجویان برتر هر دوره .
اعطای مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ( قابل تایید و ترجمه قوه قضاییه )

دوره آموزشی غیر حضوری دکوراسیون داخلی به چه صورتی است؟

امکان آموزش غیر حضوری فنگ شویی برای دیگر شهرستانی های عزیز و یا افرادی که در گرگان سکونت دارند و به علت مشغله توان حضور در کلاس ها را ندارند در نظر گرفته شده است. پکیج آموزشی فنگ شویی شامل دوره های نرم افزاری به صورت دی وی دی و همچنین جزوات آموزشی برگرفته از سرفصل های آموزشی  می باشد. این پکیج به وسیله پست برای هنرجویان عزیز ارسال می گردد. به این صورت که هنرجویان می توانند در صورت داشتن هر گونه ایرادی از طریق سایت و تلفن مشکلات خود را رفع کنند و اینکه ماهانه یک جلسه حضوری برای رفع اشکال داشته باشند .

لازم به ذکر است که در پایان دوره با ارائه پروژه توسط هنرجو، امکان ارائه تمامی مدارکی که به دوره های حضوری تعلق می گیرد، خواهد بود. لازم به ذکر است که هزینه ای که هنرجویان بابت دوره دکوراسیون غیر حضوری پرداخت خواهند کرد کمتر از دوره حضوری خواهد بود. و تمامی مزایای دوره های حضوری را نیز کمابیش دارا است علاوه بر اینکه از لحاظ زمانی هنرجو کاملا آزاد بوده و می تواند در هر زمانی که تمایل دارد به مطالعه بپردازد.

بازار کار فنگ شویی در ایران چگونه است؟

دوره فنگ شویی برای کسانی که کار خوب، درجه یک و علمی انجام می دهند می تواند عالی باشد. همانطور که در ابتدا گفتیم این رشته دائما در حال پیشرفت است و شما می تواند روی آن حساب باز کنید. در بازار کار این رشته هم می توانید به صورت مستقل فعالیت کرده و هم در یک شرکت استخدام شوید. این رشته از رشته های پرطرفدار در خارج از کشور نیز می باشد و بازار کار خوبی هم دارد.

گواهی پایان دوره آموزشی فنگ شویی مدرسه معماری داخلی آرت کانر

مدرک دوره آموزشی فنگ شویی مدرسه معماری آرت کانر، قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی هنرجو قرار گیرد. همچنین هنرجویان می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

 سرفصل بسته ی آموزشی و دوره آموزشی فنگ شویی

فصل اول    

 • معرفی فنگ شویی  
 • تاریخچه فنگ شویی
 • فنگ‌شویی چیست؟
 • ریشه‌های فنگ شویی
 • آشنایی با نمادهای فنگ‌شویی
 • چی و یین ویانگ
 • انواع فنگ شویی
 • انرژی چی

فصل دوم

 • عناصر پنج گانه فنگ شویی
 • عناصر پنج گانه فنگ شویی
 • عنصرچوب
 • عنصر آتش
 • عنصرخاک
 • عنصر فلز
 • عنصر آب
 • جهت‌های سازنده مخرب در عناصر
 • جهت های هشت گانه در فنگ شویی

فصل سوم    

 • کاربرد فنگ شویی    
 • فنگ شویی سلامتی
 • فنگ شویی منزل (اتاق خواب، حمام، آشپزخانه)
 • اتاق خواب
 • حمام
 • رازها و نکات مهم در فنگ شویی دکوراسیون دستشویی و حمام
 • آشپزخانه
 • فنگ شویی محل کار
 • فنگ شویی فضای سبز
 • تکنیک های فنگ شویی برای جذب ثروت

  فصل چهارم    

 • باگوا  
 • اجرای شبکه بندی باگوا (هشت گانه) بررسی و تقویت بخش‌های مختلف
 • شیانتیان باگوآ
 • هوتیان باگوآ
 • باگوآی هشت آرزو
 • نقشه باگوآ
 • پالایش مکان و رهایی از انباشتگی‌های وسایل برای آزاد شدن جریان انرژی
 • بررسی چرخه انرژی در مکان
 • تقویت فضاهای کم انرژی و مرده
 • توصیه‌های فنگ شویی در مورد آینه ها در منزل
 • بررسی اشکالات ساختاری در مکان زندگی و راه‌کارهای بهبود آنها

 فصل پنجم    

 • روانشناسی رنگها  
 • روانشناسی رنگ‌ها و به‌کارگیری آنها با توجه به تاثیرات روانی آنها
 • شخصیت افراد براساس روانشناسی رنگها
 • روانشناسی رنگهای اصلی مخلوط
 • زنان و روانشناسی رنگها
 • روانشناسی رنگها در خانه
 • روانشناسی رنگها و دفتر کار
 • روانشناسی رنگها و اتومبیل
 • روانشناسی رنگها و لباس
 • روانشناسی رنگها و لباس های اداری
 • ایده های استفاده از روانشناسی رنگها
 • روانشناسی رنگها و شیک پوشی
 • نکات کاربردی روانشناسی رنگها
 • بررسی تاثیرات آسمانی و محیط زندگی و کار
 • اصول فنگ شویی در شغل و تجارت
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.