مدرسه معماری داخلی آرت کانر << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
01732331513 - 09114617797 دوشنبه , 7 بهمن 1398 , 01:10 | +0330

دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی

یکی از رشته های مهم و پرکاربرد در دکوراسیون و معماری چیدمان و سبک شناسی می باشد . این رشته از رشته ها و حرفه های جذاب برای افرادی است که از تبدیل فضای خام به فضای زیبا لذت می برند . بدون شک ، این حرفه از محبوب ترین مشاغل در نزد هنرجویان است .
طراحی فضای داخلی نه تنها بکارگیری خلاقیت است بلکه ترکیب آن نیز با مهارت های تکنیکی می باشد . حتی نزدیکان شما احتمال دارد بخواهند منزلشان را بازسازی کنند ، مبلمان خود را تعویض کنند و به فضا رنگ و بوی جدیدی بدهند .

دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی

مدرسه معماری داخلی آرت کانر اقدام به برگزاری دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی با استفاده از تجربه اساتید برتر در این زمینه نموده است و سعی کرده است تا شرکت کنندگان در این دوره ها را با مفاهیم کامل چیدمان و سبک شناسی آشنا نموده و پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که عموما در بحث دکوراسیون داخلی پیش می اید این است که با طراحی داخلی اشتباه گرفته می شود. چیدمان از طریق کم و زیاد کردن اشیاء در خانه و تغییر جای آن‌ها ایجاد می شود ، و طراحی داخلی در واقع طراحی شکل و ماهیت بنا است و باید طبق استانداردهای جهانی در علم معماری باشد.

دکوراسیون داخلی با انواع سبک‌های چیدمان از گذشته تا به امروز سرو کار دارد و باعث موجب که با اطلاعات کافی بتوانید در میان سبک‌های مختلف ، سبکی را که بیشتر به شما و روحیات و سلیقه شخصی‌تان نزدیک است را برگزینید.

ده مورد از انواع سبک‌های دکوراسیون

1. سبک معاصر یا امروزی

2.  سبک مدرن

3. سبک کلاسیک

4. سبک مدرن کلاسیک

5. سبک روستیک

6. سبک اسکاندیناوی

7. سبک بوهمین

8. سبک صنعتی

9. سبک ترنزیشنال یا انتقالی

10. سبک شبی شیک (کهنه-شیک)

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید