آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - 01732358150 سه شنبه , 3 خرداد 1401 , 05:16 | +0430

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان

11/آبان/1398 تابلو دکوراتیو و پتینه - دکوراسیون داخلی - مقالات بدون دیدگاه

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان : از آنجایی که قدرتمندترین احساسات روزمره ما به شدت تحت تأثیر زندگی ، کار ، اوقات فراغت و مواردی از این دست قرار دارد ، فضای داخلی نه تنها پاسخگوی نیاز به جستجوی سرپناه در انسان ها نیست بلکه وظیفه تأمین صلح و امنیت برای هر فرد را بر عهده دارد.

روند رو به رشد علم و فناوری های جدید ساختمان ، موجب شده است که جامعه بیش از گذشته به افراد حرفه ای در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی نیاز پیدا کند. ظرفیت پایین دانشگاهها برای جذب رشته معماری و نیاز به فارغ التحصیلان در این زمینه مدرسه معماری آرت کانر را بر این داشت تا با برگزاری دوره‌های عالی معماری داخلی زمینه ای مناسب را برای تربیت نیروهای متخصص در صنعت ساختمان ایجاد نماید.

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان

مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرایش ها و شاخه های مختلف از جمله

 • دوره روشنایی و نورپردازی اماکن
 • دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ
 • دوره جامع فنگ شویی
 • دوره تابلوهای دکوراتیو و پتینه
 • دوره تخصصی دکوراسیون داخلی
 • دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی

و  کارگاه های آموزشی :

 • کارگاه حجم و نقش
 • کارگاه کف پوش های سه بعدی اپوکسی
 • کارگاه سازه های چوب و رزین(وودگلس)
 • کارگاه ساخت سنگ های مصنوعی ( دکور استون)
 • کارگاه آموزشی رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت
 • دوره اجرای سقف های کشسان
 • کارگاه مهارت های درآمدزا

می باشد. این موسسه تلاش دارد که جامعترین آموزش ها را به صورت کاربردی و مفید به دانشجویان خود بیاموزد که آنها بتوانند به راحتی در گروه های طراحی شرکت ها و تولیدی های مختلف استخدام و فعالیت کنند.

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان

دوره جامع نورپردازی تخصصی

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش طراحی نور، نورپردازی و چراغ روشنایی است . مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره روشنایی و نورپردازی اماکن به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند ، پس از پایان دوره ، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

دوره روشنایی و نورپردازی اماکن در گرگان

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری نور مواجه است.گذراندن دوره روشنایی و نورپردازی اماکن باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های نورپردازی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به روشنایی و نورپردازی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی نورپردازی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان

دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ در گرگان

 رنگ یکی از جالبترین جنبه های دکوراسیون است. طراحان دکوراسیون و محیط های اداری امروزه بیش از هرچیز به سلیقه و روحیات ساکنین خانه توجه می کنند. هر یک از ما احتمالا ایده هایی درباره رنگ های مورد علاقه خود داریم و انتخاب و سلیقه ما اغلب بهترین راهنما برای انتخاب مجموعه رنگی مناسب برای محل زندگی، کار و منزلمان است.

رنگ ها عمیقاً بر حالات، روحیه، رفتار و روابط عمومی و اجتماعی تأثیر می گذارند و سبب می شوند که شما شدیداً احساس اعتماد به نفس و یا احساس نشاط و سرزندگی کنید. همچنین این امکان وجود دارد که احساس کسلی و بی حوصلگی را به شما القا کنند. رنگی که برای دکوراسیون اتاق های منزل خود انتخاب و استفاده می کنید نیز عمیقا در حالات روحی و روانی حاکم در منزل شما مؤثر است.

با توجه به اهمیت به کارگیری رنگ ها، و اینکه یکی از عناصر سازنده در مبحث دکوراسیون داخلی به حساب می آیند، آرت کانر ضمن بهره برداری از اساتید مجرب در این زمینه، اقدام به برگزاری دوره مربوطه نموده است.

سرفصل های دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ

* آشنایی با انواع الگوهای کنتراست
* اصول ترکیب بندی رنگ ها
* ساختن انواع نوار تنالیته رنگی
* آشنایی با رنگ های مکمل
* ساختن الگوهای رنگی مختلف

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان

دوره جامع فنگ شویی در گرگان

دوره فنگ شویی یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.

 مهمترین موضوعاتی که هنگام اجرای فلسفه فنگ شویی باید مورد توجه قرار گیرد ، دوری کردن از هرگونه درهم و برهمی و استفاده از رنگ های مناسب ، خطوط منحنی و.... است. بسیاری از مشکلات و تحولات زندگی به وضعیت محیط زندگی ما و نحوه قرارگیری وسایل ما در این محیط مربوط می شود و فنگ شویی به ما کمک می کند تا این رابطه را بشناسیم و جنبه های مثبت را تقویت کنیم و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

به همین دلیل موسسه آرت کانر اقدام به برگزاری دوره جامع فنگ شویی با استفاده از تجربه اساتید برتر در این زمینه نموده است و سعی کرده است تا شرکت کنندگان در این دوره ها را با مفاهیم کامل فنگ شویی آشنا نموده و پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان

دوره تابلوهای دکوراتیو و پتینه در گرگان

نقاشی دکوراتیو و یا " پتینه " هنری است که هر زمان یادگیری آن رو شروع کنیم، دیر نیست. مدرسه معماری داخلی آرت کانر قصد دارد تا علاقمندان به این رشته را با این هنر زیبا و کاربردی آشنا نموده و این نکته را به شما بگوید که هر کسی با یادگیری اصول اولیه این کار و تکنیک های مورد استفاده می تواند اولین اثر دست ساز خود را ایجاد کند و لذت کار با رنگ و بافت را تجربه نماید.

 هدف مجموعه آرت کانر برگزاری دوره های تخصصی تابلوهای دکوراتیو و پتینه بصورت دوره های کوتاه مدت [ ورکشاپ ] و دوره های بلند مدت [ ترمی ] در استان گلستان و شهر گرگان است تا بتواند در این راستا به کیفیت معماری داخلی بیافزاید .

دوره تخصصی دکوراسیون داخلی در گرگان

طراحی داخلی علاوه بر آشنایی کامل با رشته مادر یعنی معماری ، جهت خلق طرحی منطبق با نیاز رفتاری و عملکردی محیط و کاربران آن، نیازمند احاطه کامل بر روانشناسی محیط است . و همچنین او علاوه بر تسلط بر فنون طراحی ، بدون تسلط کامل به دانش هایی از قبیل ارگونومی ، رنگ شناسی، نورپردازی، مصالح شناسی و ... هرگز نمی تواند در کار خود فردی موفق باشد.

معماری داخلی حلقه اتصال میان معمای و طراحی داخلی است. این رشته از طرفی همانند معماری با ساختمان و اجزاء و عناصر سازنده آن سرو کار دارد ئو از طرفی مانند طراحی داخلی برفضاهای داخلی تاکید می کند.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره تخصصی دکوراسیون داخلی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند ، پس از پایان دوره ، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند . ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

 چیدمان و سبک شناسی

دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی در گرگان

یکی دیگر از رشته های مهم و پرکاربرد در دکوراسیون و معماری چیدمان و سبک شناسی می باشد . این رشته از رشته ها و حرفه های جذاب برای افرادی است که از تبدیل فضای خام به فضای زیبا لذت می برند . بدون شک ، این حرفه از محبوب ترین مشاغل در نزد هنرجویان است .
طراحی فضای داخلی نه تنها بکارگیری خلاقیت است بلکه ترکیب آن نیز با مهارت های تکنیکی می باشد . حتی نزدیکان شما احتمال دارد بخواهند منزلشان را بازسازی کنند ، مبلمان خود را تعویض کنند و به فضا رنگ و بوی جدیدی بدهند .

مدرسه معماری داخلی آرت کانر اقدام به برگزاری دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی با استفاده از تجربه اساتید برتر در این زمینه نموده است و سعی کرده است تا شرکت کنندگان در این دوره ها را با مفاهیم کامل چیدمان و سبک شناسی آشنا نموده و پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


برچسب ها: معماری داخلی و دکوراسیون در گرگان دوره های معماری داخلی و دکوراسیون دوره روشنایی و نورپردازی اماکن در گرگان دوره جامع نورپردازی تخصصی دوره جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ در گرگان دوره جامع فنگ شویی در گرگان کارگاه ساخت رنگ در گرگان دوره تابلوهای دکوراتیو و پتینه در گرگان دوره های تخصصی تابلوهای دکوراتیو و پتینه دوره تخصصی دکوراسیون داخلی در گرگان مدرسه معماری داخلی آرت کانر دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی در گرگاندیدگاه
دیدگاه شما :