مدرسه معماری داخلی آرت کانر << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
01732331513 - 09355528829 شنبه , 14 تیر 1399 , 13:46 | +0430

چرا طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟

5/آذر/1398 سقف کشسان - مقالات بدون دیدگاه

 چرا طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟ چیزی که این روزها در طراحی داخلی و معماری بسیار مورد توجه قرار گرفته است استفاده از سقف های کسشان یا آسمان مجازی به جای سقف های سنتی و کچبری قدیمی است . وجود سقف های کشسان این امکان را برای معماران داخلی به وجد آورده تا با آخرین متدهای روز دنیا همراه شوند و به دلیل آزادی عملی که در استفاده از این سقف ها دارند می توانند بهترین ایده های خود را اجرا نمایند.

 تمام سيستم هاي نورپردازي با سقف کشسان سازگار هستند، از جمله چراغ هايي که نور محيطي وسيع يا چراغ هاي LED که پشت غشاي سقف کششي پنهان مي شوند، نور لايت و يکدستي را خلق مي کنند. سقف کشسان براق فضاهاي کوچک را بزرگتر جلوه مي دهد، در حالي که سقف هاي مات پارچه اي مي توانند براي هر هدف ديگري روي ديوار يا سقف اجرا شوند.

آیا سقف‌ های کشسان نیاز به زیرسازی دارند؟

بله ؛ زیرسازی به این معناست که قبل از نصب دیوارپوش یا سقف کاذب باید محدوده مورد نظر را برای نصب آماده کنید. این زیرسازی های بسته به جنس سقف یا دیوار متفاوت می باشد . برای پایداری سقف کشسان از پروفیل‌ هایی به منظور پایه سقف در اطراف و بر روی دیوار و سقف استفاده می‌ کنند. هزینه زیرسازی در این کار به عهده کارفرما می باشد و به صورت جداگانه محاسبه می شود.معمولا یک روز زمان برای آماده سازی و نصب آماده سازی سقف کشسان کافی است ولی حداقل یک هفته زمان برای آماده سازی سقف نیاز است.

چرا طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟

سقف کشسان را در چه فضاهایی می توان نصب کرد؟

این سقف در تمام فضاها قابلیت نصب دارد. فیلمی که برای ساخت سقف کشسان بکار می رود معمولا از جنس پی وی سی یا مواد پلیمری است. برای ساخت سقف از پارچه‌ هایی با عرض‌ های متفاوت استفاده می‌ شود که اگر کار شما حجم بالایی داشته باشد به دلیل قرارگیری چند عرض پارچه در کنار یکدیگر، درزها مشخص می‌ شوند.

عوامل موثر در قیمت سقف کشسان

  • میزان مساحت و حجم پروژه
  • نوع پارچه 
  • میزان اندازه عرض پارچه
  • تعداد زاویه‌های کنج و انحنای سقف
  • تعداد چراغ‌ها و نورپردازی
  • نصب سیستم تهویه 

دوره اجرای سقف های کشسان

اجرای سقف های کشسان به طراحان این امکان را می دهد تا با استفاده از نور ، فضای داخلی را تغییر دهند. این فناوری به طور گسترده در  فروشگاه ، رستوران ها و کافه ها ، تئاتر و سینما ها و همچنین در مکان های دیگری که اصل تغییر رنگ در نظر گرفته می شود ، استفاده می شود.

چرا طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟

چرا طراحان داخلی سقف کشسان را می پسندند؟

سقف های کشسان قابلیت باز کردن و بسته شدن مکرر را دارند. و در صورت هرگونه خرابی ، به کاربر این امکان را می دهد تا به تجهیزات موجود در پشت بام دسترسی داشته باشد. تعمیرات بی صدا در کمترین زمان ممکن و دور از آلودگی از دیگر عواملی است که این نوع سقف ها را به گزینه ای ایده آل برای مراکز درمانی تبدیل می کند که نیاز به سکوت ، آرامش و تمیزی دارند.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزار کننده دوره اجرای سقف های کشسان می باشد این کارگاه آموزشی از تمامی علاقمندان به این حوزه کاری و همچنین  افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره شرکت کنند. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


برچسب ها: دوره اجرای سقف های کشسان مدرسه معماری اجرای سقف های کشسان ساخت سقف کشسان قیمت سقف کشسان سقف کشساندیدگاه
دیدگاه شما :