آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - چهارشنبه , 22 مرداد 1399 , 08:13 | +0430

قوانین فنگ شویی که باید در دکوراسیون رعایت کنیم؟

6/مرداد/1399 فنگ شویی - مقالات بدون دیدگاه

قوانین فنگ شویی که باید در دکوراسیون رعایت کنیم؟ شاید شما هم جزو افرادی باشید که درگیر تغییر دادن دکوراسیون منزل شان هستند شاید هم هر چند وقت یکبار دکوراسیون منزل تان را تغییر میدهید در این صورت حتما وقتی درباره دکوراسیون و چیدمان در اینتزنت دنبال ایده هستید با کلمه فنگ شویی مواجه شده اید ، اما فنگ شویی دکوراسیون به چه معناست؟ قوانین فنگ شویی که باید در دکوراسیون رعایت کنیم چیست؟ در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا شما را راهنمایی کنیم که قوانین فنگ شویی دکوراسیون را در منزل تان رعایت کنید تا انرژی های مثبت اطراف را جذب کنید و محیط شاد و با نشاطی برای خود و اهالی خانه به وجود آورید. این آموزش فنگ شویی قطعا نقطه عطفی در تغییر دکوراسیون شما خواهد بود.

چرا قوانین فنگ شویی را باید در دکوراسیون رعایت کنیم؟

فنگ شویی دکوراسیون به معنای چیدمان صحیح منزل که شامل ورودی خانه راهرو آشپزخانه اتاق خواب اتاق کودک حال و پذیرایی می باشد. فنگ شویی به ما کمک می کند تا با چیدمان اصولی انرژی های مثبت محیط اطراف را جذب کرده و باعث ایجاد نشاط افراد خانه می باشد. خانه ها پناهگاه و جایگاه امن ما هستند و با اندکی تفکر و تلاش می توانند ما را در داشتن ذهنی آرام و چشم اندازی آرامش بخش یاری کنند. در باور فنگ شویی رعایت یک سری اصول ساده در دکوراسیون داخلی منزل می تواند شما را تا حد زیادی به آرامش و خوشبختی درونی نزدیک گرداند. پس سعی کنید انرژی مثبت در منزل تان جاری سازید و از زندگی سالم تر و موفق تری برخوردار شوید. ما در این مطلب می خواهیم چند قوانین  مهم و ساده ی فنگ شویی را به شما معرفی کنیم تا انرژی های مثبت را در منزل تان پراکنده کنید. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

قوانین فنگ شویی در دکوراسیون

1- راهروی ورودی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شما نباید آنجا را خیلی شلوغ و یا به هم ریخته کنید ، وسایلی که ضروری نیستند را از آنجا بردارید و فکری به حال کفش ها بکنید و آن ها را داخل جا کفشی کاملا مرتب قرار دهید.در فنگ شویی، در ورودی منزل شما (مدخل انرژی) خوانده می شود. با تمیز نگه داشتن آن و نورپردازی مناسب، به آوردن انرژی مثبت به منزل تان کمک کنید. رنگ آمیزی درب ورودی به رنگ سبز، رشد، به رنگ قرمز، ثروت، به رنگ آبی، آسایش، و به رنگ قهوه ای، پایداری را به منزل شما می آورد. حتی کسانی که از قوانین فنگ شویی تبعیت نمی کنند، باید بدانند یک تغییر، به سادگی زدن رنگ جدید به درب ورودی می تواند حال و هوایشان را از این رو به آن رو کند.

2- یکی از قوانین فنگ شویی که بسیار با اهمیت است این است که نباید آینه روبروی درب ورودی باشد زیرا انرژی های خوب و مثبتی که وارد خانه میشوند در برخورد با آینه منعکس میشوند و به بیرون میروند.

3- شاید نمیدانستید که انرژی حمام ناخوشایند و منفی است ، برای جلوگیری از جریان داشتن این انرژی در خانه درب حمام را وقتی از آن استفاده نمیکنید ببندید.

قوانین فنگ شویی که باید در دکوراسیون رعایت کنیم؟ آموزش فنگ شویی

4- گوشه و کنار منزل را با گل و گیاه پر کنید ، اگر بدانید گیاهان چه تاثیر مثبتی بر دکوراسیون خانه میگذارند هرگز آن ها را فراموش نمیکردید.گیاهان انرژی زیادی به فضای یک خانه یا محیط کار می آورند. فضاهای اداری خانگی به بیشترین انرژی مثبتی که بتوانید گرد آورید نیاز دارند، بنابراین چرا این انرژی را از گیاهان پر جنب و جوش و پر حرارت نگیرید؟ گیاهان بزرگی مثل زنبق، بامبو و گونه های یشم در صدر این لیست انرژی بخش قرار دارند.
اگر فضای کافی ندارید، یگ گیاه خانگی کوچک بهتر از هیچی است. گیاهان خود را سالم نگه دارید و به آنها برسید و آنها در نهایت مهربانی به شما پاسخ خواهند داد.

5- هر قسمت از خانه که نشتی دارد باید هرچه زودتر جلوی آن را بگیرید زیرا نشتی ها نماد بدشانسی هستند و باعث میشوند انرژی مثبت و شادی خانه به بیرون از منزل نشت کند.

6- طبقه همکف از اهمیت ویژه تری برخوردار است زیرا انرژی آن به کل خانه تاثیر میگذارد پس هرگز نباید نامرتب و به هم ریخته باشد سعی کنید طبقه همکف را همیشه تمیز نگه دارید.

7- موسیقی یک عنصر مثبت و آرامش بخش در فنگ شویی است . اگر خانه ی شما خیلی ساکت است، ممکن است فراوانی یین یا انرژی غیر فعال داشته باشید – که می تواند روی کل خانواده ی شما اثر بگذارد، حتی باعث ناخوشی شما شود.

8-یک فرصت عالی برای جاری کردن یانگ یا انرژی مثبت زمانی است که شما خانه تان را تمیز یا روفت و روب می کنید. بنابراین تمام پنجره ها را باز کنید، موسیقی را بلند کنید و حرکت کنید و به صورت یک برنامه ی منظم، موسیقی آرامی را هفته ای یک بار برای 10 دقیقه در طی چندین ماه روشن کنید و یک بهبود دائمی در سطح انرژی خود خواهید دید.

9-پنج عنصر را در هر اتاق داشته باشید.در حالی که نیاز نیست 5 عنصر را (آب، چوب، آتش، خاک و فلز) عینا در فضا بیاورید، سعی کنید از چیزهایی استفاده کنید که نشانگر این عناصر در فضای شما باشند. برای مثال شیشه یا آینه می توانند مظهر آب باشند، شمع یا آباژور به جای آتش و سرامیک به جای خاک باشد. اتاقی با مظاهر این پنج عنصر احساس راحتی و تعادل بیشتری می دهد.

10-عکس اعضای خانواده را در خانه استفاده کنید! گذاشتن عکس هایی از اعضای خانواده در گوشه و کنار خانه بسیار خوب است. اما از افراط در این کار خودداری کنید. بخصوص در مورد عکس های خودتان مراقب باشید عکسهای خانوادگی معمولا در شرق خانه قرار می گیرند و اگر نیاز به افراد حامی دارید عکس افراد حامی را در شمال غرب قرار دهید. عکس شاد خانوادگی را که برای بهبود روابط خوب هستند در شرق اتاق نشیمن قرار می دهیم. یادتان باشد که عکس همسر در دو قاب جداگانه نباشد، باید هر دو در کنار هم باشند و یا روی دیوار یکی بالا و یک پائین نباشد .

آموزش فنگ شویی . قوانین فنگ شویی که باید در دکوراسیون رعایت کنیم؟

11-پنجره اتاق خواب خود را حداقل ٢٠ دقیقه باز بگذارید تا انرژی مثبت به داخل اتاق وارد شده و در آن جریان یابد. این کار باعث می شود که مجبور نباشیم هر شب در اتاقی که انرژی در آن ساکن و محبوس مانده بخوابیم. زیرا این کار درفنگ شویی چیدمان منزل نتیجه ای جز بروز بیماری برای ما ندارد. باز گذاشتن پنجره به جریان هوای ساکن کمک کرده و هوا و انرژی تازه و شاداب را وارد محل زندگی ما می کند. با ورود هوای تازه به محیط و چرخش انرژی بهتر روزی با طراوت را شروع کنید. یکی دیگر از دلایل باز گذاشتن پنجره این است که در روز گذشته اگر روز با تنش با مشکلات و یا استرس را گذرانده باشید با باز نگه داشتن پنجره هوای مانده دیروز را بیرون کرده و از هوای تازه روز جدید استفاده می کنید.

فنگ شویی در اصل درباره‌ی مفهوم نیروی زندگی یا جریان انرژی، در خانه است. چندین مکتب مختلف فنگ شویی وجود دارد. شما می توانید از روش های مختلف برای بررسی و فعال نمودن انرژی ها در خانه و محیط کار خود کمک بگیرید از جمله فنگ شویی شخصی و عدد کوا ، فنگ شویی کلی ، روش مربع لوشو و یا نقشه باگوا ، روش ۴۵ درجه به روش قطب نما و یا درب ورودی و… کمک بگیرید. اگر دوست دارید با اجرای اصول فنگ شویی، آرامش و انرژی های مثبت را در دکوراسیون منزل خود جاری سازید، قوانینی که در بالا گفته شد را رعایت کنید. امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید انرژی های مثبت محیط اطراف خود را در جهت آرامش و نشاط به درستی جذب کنید و این انرژی ها مثبت در سرتاسر زندگی شما جریان داشته باشند.

دوره جامع فنگ شویی

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش فنگ شویی در معماری است. آکادمی معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری مواجه است.گذراندن دوره فنگ شویی باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های فنگ شویی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به فنگ شویی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی فنگ شویی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید. آموزش فنگ شویی با آکادمی معماری آرت کانر

قوانین فنگ شویی که باید در دکوراسیون رعایت کنیم؟ آموزش فنگ شویی


برچسب ها: قوانین فنگ شویی که باید در دکوراسیون رعایت کنیم؟ جهت‌ های جغرافیایی در فنگ شویی آموزش فنگ شویی برگزاری دوره جامع فنگ شویی دوره فنگ شویی برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی آموزش فنگ شویی دفتر کار آموزش فنگ شویی منزل برگزاری گارگاه های آموزشی فنگ شویی Feng Shui in decoration Feng Shui قوانین فنگ شویی قوانین فنگ شویی در دکوراسیون فنگ شویی حمام فنگ شویی راهرو فنگ شویی درب ورودی فنگ شویی فنگ شویی اتاق خواب فنگ شویی حیاط فنگ شویی میز کاردیدگاه
دیدگاه شما :