مدرسه معماری داخلی آرت کانر << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
01732331513 - 09355528829 پنجشنبه , 8 خرداد 1399 , 22:53 | +0430

طراحی داخلی منزل به سبک کلاسیک

14/فروردین/1399 تصاویر بدون دیدگاه

طراحی داخلی منزل به سبک کلاسیک ، در این سبک از خانه که طراح داخلی سعی کرده با استفاده از چوب گرمای خاصی به خانه ببخشد ، همینطور با استفاده از رنگ های قهوه ای و تیره هارمونی رنگ ها را رعایت کرده است . علاوه بر آن با استفاده از مبلمان و ناهارخوری نیمه مدرن به محیط رنگ و لعاب کمی در طراحی کلاسیک دست برده است. در طراحی آشپزخانه همانطور که ملاحظه می کنید جزیره در نظر گرفته شده است و رنگ کابینت ها در موازات با رنگ اصلی خانه است، که زیبایی دلنشینی به فضا بخشیده است. با دقت در چیدمان در خواهید یافت که این خانه بخشی از اصول فنگشویی را نیز رعایت کرده است، مخصوصا در قسمت اتاق خواب ، شومینه و ورودی منزل اصول فنگشویی به طور کامل رعایت شده است.

برای اینکه بتوانید در طراحی دکوراسیون داخلی محیط حداکثر و حداقل ها را رعایت کنید حتما باید دوره های آموزش رنگ شناسی و دوره های آموزش دکوراسیون داخلی را گذرانده باشید. این رضایت‌مندی در فضا هرگز میسر نمی‌شود مگر با درک مفاهیم رفتاری و نیازهای انسانی، یادگیری دانش همه جانبه طراحی و بکارگیری مهارت‌ها و دانش‌های تکنیکی در خلق فضا. مدرسه معماری آرت کانر با دوره های کامل سبک شناسی و آموزش طراحی داخلی به صورت آنلاین و حضوری آماده ارائه خدمات به شماست.

مزایای شرکت در این دوره آموزشی دکوراسیون داخلی

پرورش نیروهای متخصص و کارآمد
افزایش دانش و تخصص در زمینه طراحی فضاهای داخلی منازل و محیط های مسکونی
افزایش دانش و تخصص در زمینه ارائه طرح‌های متنوع فضاهای داخلی
افزایش دانش و تخصص در زمینه نورپردازی روزانه و شبانه
افزایش دانش و تخصص در زمینه استفاده از متریال‌های مختلف در طراحی مدل‌های ترسیم شده
آشنایی با قواعد کاربردی و به‌روز این رشته

ویژگی های دوره آموزشی طراحی داخلی برای افراد

افراد متخصص در این زمینه علاوه‌بر دانش کافی در زمینه معماری، به این قضیه از دید ساکنین یا استفاده کنندگان توجه می‌کنند.این بدان معناست که دکوراسیون داخلی یا طراحی داخلی علمی است که فراتر از اعمال سلیقه ساده و شخصی، به تحلیل و بررسی کاربری یک فضا، رنگ‌ها، نورپردازی ، دکور، مبلمان ، چیدمان و هارمونی بین عناصر مختلف می‌پردازد.

این دوره همانند معماری با ساختمان و اجزاء و عناصر سازنده ساختمان سروکار دارد. از طرف دیگر مانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تأکید داشته و از رشته‌هایی است که می‌توان زمینه فعالیت عملی آن در جامعه را به‌وفور مشاهده کرد.

طراحان داخلی باعث خلق فضایی زیبا و آرامش بخش می‌شوند که درک احساس هویت، راحتی، کارآمدی، پیش‌بینی و پاسخگویی به نیازهای ساکنین بارزترین حس به وجود‌آمده در هر شخص است.


برچسب ها: آموزش طراحی فضاهای داخلی منازل و محیط های مسکونی بسته های آموزشی طراحی داخلی پکیج آموزشی دکوارسیون داخلی آموزش طراحی داخلی دوره های کامل سبک شناسی دوره های آموزش دکوراسیون داخلی دوره های آموزش رنگ شناسی اصول فنگشویی فنگشویی دوره آموزشی دکوراسیون داخلی طراحی داخلی دپارتمان معماری مدرسه معماری طراحی داخلی منزل به سبک کلاسیک مدرسه معماری آرت کانردیدگاه
دیدگاه شما :