مدرسه معماری داخلی آرت کانر << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
مدرسه معماری داخلی آرت کانر << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
01732331513 - 09355528829 جمعه , 22 فروردین 1399 , 23:02 | +0430

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در رشت

30/بهمن/1398 شهر ها - مقالات بدون دیدگاه

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون  در رشت : همانطور که می دانید مجموعه های بسیاری با نام های متفاوت وجود دارند که دوره های معماری داخلی و دکوراسیون را در رشت آموزش می دهند، اما اینکه کدام شرکت بهترین و کامل ترین دوره را آموزش می دهد مهم است. مدرسه معماری آرت کانر بهترین دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در رشت برگزار می کند.

معماری داخلی و دکوراسیون با مفهوم زیبایی رابطه ی مستقیم دارد و طراحان از اصول و قواعدی استفاده می کنند تا بتوانند، این رابطه را عمیق تر کنند. روند رو به رشد علم و فناوری های جدید ساختمان، موجب شده است که جامعه بیش از گذشته به افراد حرفه ای در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی نیاز پیدا کند. ظرفیت پایین دانشگاه ها برای جذب رشته معماری و دکوراسیون و نیاز به فارغ التحصیلان در این زمینه مدرسه معماری آرت کانر را بر این داشت تا با برگزاری دوره‌های عالی معماری داخلی زمینه ای مناسب را برای تربیت نیروهای متخصص در صنعت ساختمان ایجاد نماید.

* با توجه به این که مدرسه معماری آرت کانر در گرگان واقع شده است، در صورت علاقه مند بودن به یادگیری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون در رشت، این امکان وجود دارد که با توجه به حد نصاب رسیدن کلاس های برگزاری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون توسط اساتید مدرسه معماری آرت کانر در رشت نیز انجام شود. همچنین امکان آموزش غیرحضوری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون مدرسه آرت کانر برای علاقه مندان وجود دارد.

دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون در رشت

مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرایش ها و شاخه های مختلف از جمله :

 • دوره آموزشی روشنایی و نورپردازی اماکن
 • دوره آموزشی جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ
 • دوره آموزشی جامع فنگ شویی
 • دوره آموزشی تابلوهای دکوراتیو و پتینه
 • دوره آموزشی تخصصی دکوراسیون داخلی
 • دوره آموزشی تخصصی چیدمان و سبک شناسی

و  کارگاه های آموزشی :

 • کارگاه حجم و نقش
 • کارگاه کف پوش های سه بعدی اپوکسی
 • کارگاه سازه های چوب و رزین(وودگلس)
 • کارگاه ساخت سنگ های مصنوعی ( دکور استون)
 • کارگاه آموزشی رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت
 • دوره اجرای سقف های کشسان
 • کارگاه مهارت های درآمدزا

می باشد. این موسسه تلاش دارد که جامعترین آموزش ها را به صورت کاربردی و مفید به دانشجویان خود بیاموزد که آنها بتوانند به راحتی در گروه های طراحی شرکت ها و تولیدی های مختلف استخدام و فعالیت کنند.

دوره آموزشی روشنایی و نورپردازی اماکن در رشت

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش طراحی نور، نورپردازی و چراغ روشنایی است. مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره روشنایی و نورپردازی اماکن به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری نور مواجه است.گذراندن دوره روشنایی و نورپردازی اماکن باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های نورپردازی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند. مطالب مربوط به روشنایی و نورپردازی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیک های عملی نورپردازی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک می کنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در تهران

دوره آموزشی جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ در رشت

رنگ یکی از جالبترین جنبه های دکوراسیون است. طراحان دکوراسیون و محیط های اداری امروزه بیش از هرچیز به سلیقه و روحیات ساکنین خانه توجه می کنند. هر یک از ما احتمالا ایده هایی درباره رنگ های مورد علاقه خود داریم و انتخاب و سلیقه ما اغلب بهترین راهنما برای انتخاب مجموعه رنگی مناسب برای محل زندگی، کار و منزلمان است.

رنگ ها عمیقاً بر حالات، روحیه، رفتار و روابط عمومی و اجتماعی تأثیر می گذارند و سبب می شوند که شما شدیداً احساس اعتماد به نفس و یا احساس نشاط و سرزندگی کنید. همچنین این امکان وجود دارد که احساس کسلی و بی حوصلگی را به شما القا کنند. رنگی که برای دکوراسیون اتاق های منزل خود انتخاب و استفاده می کنید نیز عمیقا در حالات روحی و روانی حاکم در منزل شما مؤثر است.

با توجه به اهمیت به کارگیری رنگ ها، و اینکه یکی از عناصر سازنده در مبحث دکوراسیون داخلی به حساب می آیند، آرت کانر ضمن بهره برداری از اساتید مجرب در این زمینه، اقدام به برگزاری دوره مربوطه نموده است.

سرفصل ها ی دوره آموزشی جامع رنگ شناسی و کرگاه ساخت رنگ در رشت

* آشنایی با انواع الگوهای کنتراست
* اصول ترکیب بندی رنگ ها
* ساختن انواع نوار تنالیته رنگی
* آشنایی با رنگ های مکمل
* ساختن الگوهای رنگی مختلف

دوره آموزشی جامع فنگ شویی در رشت

دوره فنگ شویی یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه. مهمترین موضوعاتی که هنگام اجرای فلسفه فنگ شویی باید مورد توجه قرار گیرد ، دوری کردن از هرگونه درهم و برهمی و استفاده از رنگ های مناسب، خطوط منحنی و.... است. بسیاری از مشکلات و تحولات زندگی به وضعیت محیط زندگی ما و نحوه قرارگیری وسایل ما در این محیط مربوط می شود و فنگ شویی به ما کمک می کند تا این رابطه را بشناسیم و جنبه های مثبت را تقویت کنیم و نقاط ضعف را برطرف کنیم.

به همین دلیل موسسه آرت کانر اقدام به برگزاری دوره جامع فنگ شویی با استفاده از تجربه اساتید برتر در این زمینه نموده است و سعی کرده است تا شرکت کنندگان در این دوره ها را با مفاهیم کامل فنگ شویی آشنا نموده و پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

دوره آموزشی تابلوهای دکوراتیو و پتینه در رشت

در تهران نقاشی دکوراتیو و یا " پتینه " هنری است که هر زمان یادگیری آن رو شروع کنیم، دیر نیست. مدرسه معماری داخلی آرت کانر قصد دارد تا علاقمندان به این رشته را با این هنر زیبا و کاربردی آشنا نموده و این نکته را به شما بگوید که هر کسی با یادگیری اصول اولیه این کار و تکنیک های مورد استفاده می تواند اولین اثر دست ساز خود را ایجاد کند و لذت کار با رنگ و بافت را تجربه نماید.

 هدف مجموعه آرت کانر برگزاری دوره تخصصی تابلو دکوراتیو و پتینه به صورت دوره های کوتاه مدت [ ورکشاپ ] و دوره های بلند مدت [ ترمی ] در استان گلستان و شهر گرگان است تا بتواند در این راستا به کیفیت معماری داخلی بیافزاید.

دوره آموزشی تخصصی دکوراسیون داخلی در رشت

طراحی داخلی علاوه بر آشنایی کامل با رشته مادر یعنی معماری، جهت خلق طرحی منطبق با نیاز رفتاری و عملکردی محیط و کاربران آن، نیازمند احاطه کامل بر روانشناسی محیط است. و همچنین او علاوه بر تسلط بر فنون طراحی، بدون تسلط کامل به دانش هایی از قبیل ارگونومی، رنگ شناسی، نورپردازی، مصالح شناسی و ... هرگز نمی تواند در کار خود فردی موفق باشد.

معماری داخلی حلقه اتصال میان معمای و طراحی داخلی است. این رشته از طرفی همانند معماری با ساختمان و اجزاء و عناصر سازنده آن سرو کار دارد ئو از طرفی مانند طراحی داخلی برفضاهای داخلی تاکید می کند.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره تخصصی دکوراسیون داخلی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند . ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک می کنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

دوره آموزشی تخصصی چیدمان و سبک شناسی در رشت

یکی دیگر از رشته های مهم و پرکاربرد در دکوراسیون و معماری چیدمان و سبک شناسی می باشد. این رشته از رشته ها و حرفه های جذاب برای افرادی است که از تبدیل فضای خام به فضای زیبا لذت می برند. بدون شک، این حرفه از محبوب ترین مشاغل در نزد هنرجویان است .
طراحی فضای داخلی نه تنها بکارگیری خلاقیت است بلکه ترکیب آن نیز با مهارت های تکنیکی می باشد. حتی نزدیکان شما احتمال دارد بخواهند منزلشان را بازسازی کنند، مبلمان خود را تعویض کنند و به فضا رنگ و بوی جدیدی بدهند.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر اقدام به برگزاری دوره تخصصی چیدمان و سبک شناسی با استفاده از تجربه اساتید برتر در این زمینه نموده است و سعی کرده است تا شرکت کنندگان در این دوره ها را با مفاهیم کامل چیدمان و سبک شناسی آشنا نموده و پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک می کنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

کارگاه حجم و نقش در رشت

حجم دارای سه بعد طول، عرض، ارتفاع یا عمق می باشد. معمولاً به تمام اشیاء مادی در طبیعت که فضا را اشغال می کنندحجم گفته می شود.  در هنرهای تجسمی اگر یک نقطه را در سه بعد افزایش دهیم یا یک خط را در جهات مختلف حرکت دهیم ، تجسم حجم ایجاد می شود. بنابراین، در هنرهای تجسمی ، حجم ممکن است همیشه ملموس و مادی نباشد ، اما از نظر تصویری وجود دارد .

حجم می تواند خالی یا پر باشد، لازم به ذکر است که حجم عنصر اصلی کار مجسمه ساز است. ارزش و اهمیت حجم کاملاً در شکل ، رنگ ، بافت ، جنس و تنوع ارزشهای بصری مجسمه سازی و کار با حجم مجسم شده است.همیشه نشان دادن حجم در فضا و تعامل آن با فضای اطراف آن یک اصل مهم مجسمه سازی است. این روابط نقش مهمی در سنگ تراشی مرتبط با نقاشی و معماری دارند.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزارکننده گارگاه آموزشی حجم و نقش می باشد. این موسسه تلاش دارد که جامعترین آموزش ها را به صورت کاربردی و مفید به دانشجویان خود بیاموزد که آنها بتوانند به راحتی در گروه های طراحی شرکت ها و تولیدی های مختلف استخدام و فعالیت کنند.

کارگاه های معماری و داخلی دکوراسیون مدرسه آرت کانر

کارگاه کف پوش های سه بعدی اپوکسی در رشت

کفپوش کاستو یک متریال  از کفپوش اپوکسی است که  برای استفاده در کف اتاق ها، سالن ها و بسیاری از محیط های گوناگون مناسب باشد. در این نوع زیر سازه بجای استفاده از رنگ اپوکسی در لایه دوم ، لایه اول و دوم را حذف شده  و تنها برای  زیر سازی کار از لایه کاستو استفاده می شود و در لایه بعد از   یک پارچه طرح دار یا سه بعدی (متناسب با سلیقه شما ) استفاده می شود و در آخر لایه اخر لاک قرار می گیرد.

دوره کارگاه کف پوش های سه بعدی به صورت تخصصی  در مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزار می شود.

کارگاه های معماری و داخلی دکوراسیون مدرسه آرت کانر

کارگاه آموزش سازه های چوب و رزین (وودگلس و دایموند گلس) در رشت

امروزه افراد بیشتر، به داشتن نمونه کارهایی با تلفیق رزین و چوب اپوکسی علاقه مند هستند. با اینکه نمونه های خارجی وارداتی در بازار موجود است اما قیمت بالایی دارند، بنابراین شما می توانید با یادگیری اصول پایه ای کار چوب و رزین اپوکسی و داشتن ذوق و سلیقه  به آسانی وارد این عرصه شده و با کمترین هزینه اولیه، درآمد کسب نمایید.

باید شما در کارگاه تخصصی آموزش سازه های چوب و رزین را شرکت کنید، تا تفاوت آن را با دیگر کارگاه ها، متوجه شوید، یک کارگاه تخصصی با بهترین اساتید که مجری پروژه هم هستند.

سر فصل های آموزشی گارگاه سازه های چوب و رزین مدرسه معماری داخلی آرت  کانر

سرفصل های آموزشی وودگلس شامل:

✨ آموزش قالب گیری یک کفه و دو کفه و سیلیکونی .
✨ آموزش ساخت میز های چوب و رزین .
✨ آموزش ساخت سازه های مبلمانی ( صفحه کانتر و کابینت )

سر فصل های آموزشی دایموند گلس شامل :

✨ قالب بندی سیلیکونی مخصوص زیور آلات .
✨ آموزش ساخت قطعات تزئینی و دکوری با رزین اپوکسی .
✨ آموزش ساخت زیور آلات رزین اپوکسی .

کارگاه های معماری و داخلی دکوراسیون مدرسه آرت کانر

کارگاه ساخت سنگ های مصنوعی ( دکور استون)  در رشت

دکوراستون در حقیقت ترکیبی از مواد آلی و مواد معدنی با پودر سنگ و سایر مواد رزین اپوکسی است که می توان برای تولید سنگ های مصنوعی تزئینی تولید کرد که در انواع مختلفی از سطح مانند دیوارهای داخلی ساختمان ، فضای بین کابینت و چیدمان داخلی سالن ها قابل استفاده است.

این کارگاه آموزشی از تمایم علاقمندان به این حوزه کاری و افرادی در فروش و یا نصب سنگ های دکوراتیو و آنتیک فعالیت دارند ، افراد علاقمند به کار در منزل و همچنین  افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره شرکت کنند. مدرسه معماری آرت کانر با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک می کند تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

کارگاه های معماری و داخلی دکوراسیون مدرسه آرت کانر

کارگاه آموزشی رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت در رشت

فلوید آرت به معنای ایجاد شاهکارهای انتزاعی است که با افتادن رنگ ها روی یک سطح ایجاد می شود. در واقع ، فلویدآرت را می توان در تمام سطوح از قبیل: میز، پیشخوان آشپزخانه ، ظروف، بوم و چوب ، فلز ، سنگ و پارچه استفاده کرد.در این هنر، از رنگ های مایع آکریلیک برای ایجاد نقاشی های منحصر به فرد استفاده می شود و با مخلوط کردن رنگ های اکریلیک به روش های مختلف ، روش های خلاقانه بسیاری برای نقاشی به این روش وجود دارد.

ورود به این هنر چندان دشوار نیست و همین امر باعث شده است که فلوید آرت یک هنر خارق العاده و جذاب برای تمام سطوح مهارتی باشد. علاوه بر این ، تکنیک مورد استفاده بسته به علاقه هر فرد می تواند بسیار ساده یا پیچیده باشد. این کارگاه آموزشی از تمایم علاقمندان به این حوزه کاری  و همچنین  افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره مدرسه معماری داخلی آرت کانر شرکت کنند.

کارگاه های معماری و داخلی دکوراسیون مدرسه آرت کانر

دوره اجرای سقف های کشسان در رشت

سقف کشسان نوعی سقف تزئینی کاذب است که برای از بین بردن ایرادات سقف های کاذب سنتی طراحی شده است. از سقف های کشسان می توان با انواع مختلفی از نورپردازی استفاده کرد و به دلیل سرعت در اجرا می توان  بسته به سلیقه مشتری، فضایی مجازی و رویایی ایجاد کرد. سقف های کشسان در حال حاضر به عنوان یک محصول منحصر به فرد در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و تخیل و ایده های همه طراحان را می توان به طور نامحدود تحقق بخشید.

مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزار کننده دوره اجرای سقف های کشسان می باشد .  این کارگاه آموزشی از تمامی علاقمندان به این حوزه کاری و همچنین  افرادی که به دنبال شغلی با حداق سرمایه هستند دعوت به عمل می آورد در این دوره شرکت کنند. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

کارگاه مهارت های درآمدزا در رشت

ایده کارگاه مهارت های درآمد زا، از زمانی برایم اتفاق افتاد که هنرجویانی به دنبال مهارت های پول ساز و دارای بازار کار عالی بودند.
همین باعث ایجاد و راه اندازی مجموعه ای از مهارت های شد که شما با فرآگیری آنها، به آسانی می تواند مجموعه های بزرگی را مدیریت نمایید.

دوره های آموزشی غیر حضوری معماری داخلی و دکوراسیون به چه صورتی است؟

امکان آموزش غیر حضوری دوره های آموزشی معماری داخلی و دکوراسیون برای دیگر شهرستانی های عزیز و یا افرادی که در گرگان سکونت دارند و به علت مشغله توان حضور در کلاس ها را ندارند در نظر گرفته شده است.

پکیج آموزشی این دوره ها شامل دوره های نرم افزاری به صورت دی وی دی و همچنین جزوات آموزشی برگرفته از سرفصل های آموزشی  می باشد. این پکیج به وسیله پست برای هنرجویان عزیز ارسال می گردد. به این صورت که هنرجویان می توانند در صورت داشتن هر گونه ایرادی از طریق سایت و تلفن مشکلات خود را رفع کنند و اینکه ماهانه یک جلسه حضوری برای رفع اشکال داشته باشند .

لازم به ذکر است که در پایان دوره با ارائه پروژه توسط هنرجو، امکان ارائه تمامی مدارکی که به دوره های حضوری تعلق می گیرد، خواهد بود. لازم به ذکر است که هزینه ای که هنرجویان بابت دوره دکوراسیون غیر حضوری پرداخت خواهند کرد کمتر از دوره حضوری خواهد بود. و تمامی مزایای دوره های حضوری را نیز کمابیش دارا است علاوه بر اینکه از لحاظ زمانی هنرجو کاملا آزاد بوده و می تواند در هر زمانی که تمایل دارد به مطالعه بپردازد.

مزایای منحصر به فرد دوره های معماری داخلی و دکوراسیون مدرسه معماری داخلی آرت کانر در رشت چیست؟

مزایای این  دوره و خدمات مدرسه معماری داخلی آرت کانر به هنر آموزان در پایان دوره به شرح زیر می باشد:

* مشاوره و پشتیبانی بعد از اتمام دوره .
* دوره  کاملا علمی و حرفه ای بدون نیاز به زمینه قبلی کاری یا آموزشی .
* بدون نیاز به کارگاه یا سرمایه زیاد .
* دعوت به همکاری از دانشجویان برتر هر دوره .
* اعطای مدرک از وزارت علوم تحقیقات و فناوری ( قابل تایید و ترجمه قوه قضاییه )

گواهی پایان دوره های معماری داخلی و دکوراسیون مدرسه معماری داخلی آرت کانر در رشت

درک دورههای معماری داخلی و دکوراسیون مدرسه معماری آرت کانر، قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه می باشد. این مدرک مورد تایید سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و به عنوان یک Skill Certificate می تواند به عنوان معرفی مهارت های شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی هنرجو قرار گیرد. همچنین هنرجویان می توانند بنا به درخواست، مدارک بین المللی از مؤسسات معتبر خارجی اخذ نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 


برچسب ها: مزایای منحصر به فرد دوره های معماری داخلی و دکوراسیون مدرسه معماری داخلی آرت کانر در رشت گواهی پایان دوره های معماری داخلی و دکوراسیون مدرسه معماری داخلی آرت کانر در رشت مدرسه معماری آرت کانر دوره اجرای سقف های کشسان در رشت کارگاه مهارت های درآمدزا در رشت دوره های آموزشی غیر حضوری معماری داخلی و دکوراسیون کارگاه آموزشی رنگ و رزین اپوکسی فلوید آرت در رشت کارگاه ساخت سنگ های مصنوعی ( دکور استون) در رشت کارگاه آموزش سازه های چوب و رزین (وودگلس و دایموند گلس) در رشت دوره آموزشی جامع فنگ شویی در رشت کارگاه کف پوش های سه بعدی اپوکسی در رشت چیدمان و سبک شناسی کارگاه حجم و نقش در رشت دوره آموزشی تخصصی چیدمان و سبک شناسی در رشت دوره آموزشی تخصصی دکوراسیون داخلی در رشت دوره آموزشی تابلوهای دکوراتیو و پتینه در رشت دوره آموزشی جامع رنگ شناسی و کارگاه ساخت رنگ در رشت سرفصل ها ی دوره آموزشی جامع رنگ شناسی و کرگاه ساخت رنگ در رشت دوره آموزشی روشنایی و نورپردازی اماکن در رشت دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در رشتدیدگاه
دیدگاه شما :