آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - چهارشنبه , 2 مهر 1399 , 01:55 | +0330

خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی

19/مرداد/1399 فنگ شویی - مقالات بدون دیدگاه

خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی : وقتی از خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی صحبت می کنیم منظورمان این است که یک خانه می تواند دارای ویژگی هایی باشد که از نظر فنگ شویی انرژی های منفی راجذب کرده و باعث دفع انرژی مثبت می باشد. با دانستن این مبحث از علم فنگ شویی افرادی که به این حوزه علاقه دارند در هنگام خرید خانه می توانند به آن بیشتر توجه کنند تا خانه ای را خریداری یا طبق نظر فنگ شویی ساخت که جاذب انرژی مثبت باشد و باعث ایجاد نشاط حال افراد خانه باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا از خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی برای شما بگوییم.

چرا از فنگ شویی در خانه استفاده کنیم؟

با استفاده از فنگ شویی می‌توان فضای زیادی را در خانه حتی ذهن خالی کرد و باعث چرخش انرژی شد. مردم به دلایل مختلف به فنگ شویی خانه روی می آورند از جمله برای جذب ثروت بهتر شدن روابط عاطفی زوجین بهبود روابط افراد خانواده ایجاد حس نشاط در بین اعضای خانه به جریان انداختن انرژی مثبت و انتقال آن به افراد . پس از علم فنگ شویی در جهت ارتقاء حال خوشمان می توانیم استفاده کنیم .

خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی

بسیاری از افراد هستند که باتوجه به علاقه به علم فنگ شویی خود را موظف به رعایت قوانین این علم می دانند. برای این دسته از افراد حرف هایی بسیار برای گفتن داریم. اگر شما بدنبال خرید خانه هستید باید بدانید چه ویژگی هایی در یک خانه از نظر فنگ شویی منفی می باشد و باید به آن دقت کنید که در قسمت ذیل مقاله به ان اشاره می کنیم، البته بدنیست بدانید اگر خانه ی مدنظر شما این ویژگی ها را دارا بود با باسازی طبق علم فنگ شویی می توانید به راحتی این خصوصیات منفی در خانه تان را برطرف کنید.

1. راه پله نباید روبروی درب ورودی باشد، وقتی راه پله روبروی درب ورودی باشد انرژی فنگ شویی به طبقه بالا یا پایین میرود و طبقه اصلی خانه انرژی لازم را جذب نمیکند.

2. راه پله و حمام نباید در مرکز خانه باشند، مرکز خانه باید محیطی باز و روشن باشد تا بتوانید در آن زیبایی را حس کنید، زیرا مرکز خانه تمام انرژی را جذب میکند.

3. در گاراژ معمولا رفت و آمد زیاد است و انرژی در آن ثابت نمی ماند و اتاق خواب نباید بالای گاراژ باشد،و در نهایت در اتاق خواب آرامش نخواهید داشت و همچنین نمیتوانید خواب راحتی را تجربه کنید.

4. حمام نباید روبروی درب ورودی باشد، در صورتی که حمام روبروی درب ورودی باشد انرژی خوب فنگ‌شویی از طریق حمام بیرون میرود و خانه انرژی خوب برای تغذیه نخواهد داشت.

5. حمام نباید روبروی درب ورودی باشد، در صورتی که حمام روبروی درب ورودی باشد انرژی خوب فنگ‌شویی از طریق حمام بیرون میرود و خانه انرژی خوب برای تغذیه نخواهد داشت.

6. توجه داشته باشید خانه‌ای را که انتخاب میکنید درب جلویی و درب پشتی اش  با هم موازی نباشند،زیرا اگر انرژی را مثل جریان آب در نظر بگیریم در صورت موازی بودن درب جلویی و درب پشتی تمامی انرژی خوب فنگ شویی از درب جلویی وارد می شود و به راحتی از درب پشتی خارج می‌شود بدون اینکه در خانه گردش داشته باشد.

7. وسایلی از منزل که مدت زیادی است از آن ها هیچ استفاده ای نمی کنید میتوانند انرژی منفی تولید کنند پس اگر می خواهید انرژی مثبت واردخانه تان کنید، یک خانه تکانی درست و حسابی به شما در این زمینه کمک می کند.

8. به محل قرارگیری پنجره ها دقت کنید . داشتن پنجره یک امتیاز مثبت از نظر فنگ شویی برای خانه به حساب می آید. پنجره ها باعث جریان انرژی مثبت در خانه شده و  از نظر فنگ شویی خانه ای که پنجره ندارد انرژی منفی در آن ساکن می ماند.

خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی . آموزش فنگ شویی

چگونه خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی را از بین ببریم؟

با توجه به مطالبی که در قسمت بالا مطالعه کردید می توانید با باسازی منزل خود انرژی مثبت را در خانه خود به جریان بیاندازید و از فواید آن استفاده کنید حال چند راه حل دیگر برای بهبود انرژی خانه تان به شما می گوییم تا با بکارگیری آن خانه تان سراسر از انرژی مثبت پر شود. برای از بین بردن انرژی منفی در خانه نکات زیر را رعایت کنید

استفاده از عناصر طبیعی در فنگ شویی

در فنگ شویی تاکید بر ان است که از عناصر طبیعی استفاده شود. استفاده از نور طبیعی به جای نور مصنوعی، آرامش و شادی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

استفاده از پرده‌های نازک و به رنگ روشن در خانه و محل کار باعث می‌شود تا از نور طبیعی خورشید بهره‌مند شوید. از نصب پرده‌های سنگین و ضخیم و تیره اجتناب کنید.

گیاهان آپارتمانی بهترین راه تقویت انرژی مثبت در فضا

گیاهان خانگی همیشه نیروی تازه ای به فضای شما می بخشند، وقتی در آپارتمان خود گیاهان مختلفی قرار دهید که خصوصیات هر کدام از آن ها مکمل دیگری است، باعث ایجاد جریان منظم انرژی مثبت در فضا می شود. گیاهانی که برگ های تیز و سوزنی مانند کاکتوس دارند در اتاق خواب، نشیمن و غذاخوری قرار ندهید، آن ها انرژی منفی را جذب می کنند که بر روح و روان شما تاثیر نا مطلوبی می گذارد. در گوشه های کم نور و زیر سقف های شیب دار حضور گیاهان مانند پیچک جریان انرژی مثبت را در فضا تقویت می کنند.

آموزش فنگ شویی . خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی

هر چیزی را سر جای خودش بگذارید

طبق قوانین فنگ شویی هر چیزی باید سر جای خودش قرار بگیرد. همانطور که جای تلویزیون در اتاق خواب نیست، جای ماکروفر هم در اتاق کار نیست بلکه جای آن در آشپزخانه است. رایانه و وسایل مربوط به کار را در کار قرار دهید و هر آنچه را که برای خواب مورد نیاز است را در اتاق خواب بگذارید.

رعیت نظم را فراموش نکنید

یکی از مواردی که فضای خانه شما را بیش از بیش  از انرژی های منفی  پر می کند بهم ریختگی فضای خانه است، با نظم بخشیدن به فضای اطرافتان به خوبی روحیه و حالات درونی شما هم منظم می شود و سرزنده خواهید شد. هر چیزی که جلوی دست و پا را می گیرد و جا را بیهوده اشغال می کند از سر راه بردارید، پشت درها چیزی نگذارید درها باید بتوانند آزادانه و به طور کامل باز شوند. راهروهای ورودی را خلوت کنید، زیر تخت خواب ها چیزی نگذارید و به طور کلی هیچ جا را به حال خود رها نکنید.

جریان هوا را به خانه راه دهید

هر روز صبح پرده ها را کنار بزنید و پنجره های خانه را باز کنید تا هوای تازه در خانه جریان یابد و نور خورشید فضای آن را روشن و گرم کند. این اصل یکی دیگر از مهم ترین قوانین فنگ شویی است که به حفظ سلامت و تندرستی اعضای خانواده کمک میکند. اجرای آن به ویژه در اتاق خواب باعث میشود تا هوای راکد موجود در آن به حرکت در بیاید و به این ترتیب اکسیژن مورد نیاز فضای خانه تامین شود.

از سنگ نمک غافل نشوید

می دانیم شاید برای شما عجیب به نظر می رسد، اما باید بدانید نمک انرژی منفی را به خصوص برای کسانی که به یک خانه جدید نقل مکان نموده اند به خود جذب می کند.

فنگ شویی توصیه می کند مقداری نمک را در هر اتاق، مخصوصا در گوشه ها بپاشید. اجازه دهید که نمک در این نقطه ها بمدت 24 ساعت باقی بماند تا تمام انرژی منفی به جا مانده از ساکنین قبلی جذب شود، و روز بعد نمک را بردارید و دور بریزید.
همانطور که ایرانیان در قدیم معتقد بودن برای جلوگیری از چشم زخم استفاده از سنگ نمک بی تاثیر نمی باشد علم فنگ شویی نیز به این اصل معتقد است که نمک انرژی منفی را جذب کرده و باعث جریان آن در محیط نمی باشد.

آموزش فنگ شویی . خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی

استفاده از عطر و خشبوکننده هوا

استفاده از عطرهای خوشبو و بخور دادن, همانند شمع های عطرآگین،انرژی بخش و محیط داخلی خانه را آرام می کند.
بنابراین در هنگام بازگشت و یا ورود مهمان به خانه ، با عطری ملایم و تسکین دهنده ، ذهن و حواس خود و مهمانتان را از انرژی های منفی برطرف نمایید.

امیدواریم با خواندن این مطالب در خرید خانه جدیدتان هوشیارتر عمل کنید و در باسازی آن طبق علم فنگ شویی اجرا کنید.

دوره جامع فنگ شویی

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش فنگ شویی در معماری است. آکادمی معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری مواجه است.گذراندن دوره فنگ شویی باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های فنگ شویی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به فنگ شویی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی فنگ شویی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید. آموزش فنگ شویی با آکادمی معماری آرت کانر

 


برچسب ها: شرکت در کلاس فنگ شویی هزینه شرکت در کلاس فنگ شویی دوره فنگ شویی کلاس فنگ شویی آموزش فنگ شویی خصوصیات منفی خانه از نظر فنگ شویی آکادمی معماری کارگاه آموزشی فنگ شویی تکنیکهای عملی فنگ شویی اصول فنگ شویی مدرسه فنگ شویی آموزشگاه فنگ شوییدیدگاه
دیدگاه شما :