آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - چهارشنبه , 2 مهر 1399 , 00:21 | +0330

انواع مدل نورپردازی ساختمان کدامند؟

15/مرداد/1398 نورپردازی - مقالات بدون دیدگاه

حتما می‌دانید که روش‌های مختلفی برای نورپردازی ساختمان با استفاده از منابع نور مصنوعی وجود دارد. پیشرفت صنعت روشنایی نیز امروزه به کمک معمارها و کارشناسان نورپردازی آمده و آن‌ها را قادر ساخته تا از روش‌های مختلف و خلاقانه‌تری برای نورپردازی ساختمان‌ها استفاده کنند.

به طور کلی نورپردازی محیطی برای تامین نور کلی محیط با استفاده از انواع لوسترها و نورهای سقفی، نورپردازی موضعی برای روشن کردن فضای هدف نظیر میز کار یا کانتر آشپزخانه با استفاده از چراغ‌های آویز، آباژور‌ها و لامپ‌های هالوژن و همچنین نورپردازی تاکیدی برای برجسته نمودن تزئینات و اِلِمان‌های به کار رفته در طراحی داخلی یا نمای ساختمان‌ها با استفاده از وال‌واشرها، پروژکتورها و تکنیک‌های نور مخفی از جمله انواع روش‌های نورپردازی ساختمان هستند که اغلب به صورت ترکیبی در یک پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مشاوره در زمینه محاسبات الکتریکال و نورپردازی‌های نما و داخلی و همچنین بهینه‌سازی نورپردازی‌های موجود در ساختمان‌ها و فضاهای باز بعلاوه‌ی فروش و تامین تجهیزات روشنایی با کیفیت  از برترین برندهای معتبر جهان از جمله خدماتی ست که توسط آرت کانر انجام می شود.

دوره طراحی روشنایی و نورپردازی در گرگان

مدرسه معماری داخلی آرت کانر برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون در گرایش ها و شاخه های مختلف می باشد. این موسسه تلاش دارد که جامعترین آموزش ها را به صورت کاربردی و مفید به دانشجویان خود بیاموزد که آنها بتوانند به راحتی در گروه های طراحی شرکت ها و تولیدی های مختلف استخدام و فعالیت کنند.

دوره جامع نورپردازی تخصصی

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش طراحی نور، نورپردازی و چراغ روشنایی است.مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره روشنایی و نورپردازی اماکن به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند و نمونه کار نهایی قابل قبول به اساتید دوره ارائه دهند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

دوره روشنایی و نورپردازی اماکن

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری نور مواجه است.
گذراندن دوره روشنایی و نورپردازی اماکن باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های نورپردازی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به روشنایی و نورپردازی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی نورپردازی برای سبک های مختلف معماری است.
ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


برچسب ها: مدل نورپردازی انواع مدل نورپردازی ساختمان کدامند؟ طراحی نورپردازیدیدگاه
دیدگاه شما :