آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - سه شنبه , 1 مهر 1399 , 23:14 | +0330

اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل

16/مرداد/1399 فنگ شویی - مقالات بدون دیدگاه

اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل : شاید قدرت تغییر عناصر ساختاری خانه که مخالف قوانین فنگ شویی هستند را نداشته باشید اما بدون شک می توانید یکسری اشتباهات دکوراسیونی را اصلاح کنید.امروزه بسیاری از ما با واژه ی فنگ شویی و برخی نیز با اصول آن آشنا هستند، اما آیا می توان به همین شناخت اکتفا کرد و دکوراسیون منزل را به این افراد سپرد؟ همیشه جلوگیری از اشتباهات احتمالی به اندازه ی اجرای قوانین درست سازنده است و باعث می شود شما در هر کاری به حد ایده آل آن نزدیک تر شوید. در دنیای فنگ شویی نیز مواردی وجود دارد که شما را از مسیر صحیح منحرف می کند و دانستن آن ها برای داشتن خانه ای آرام و انرژی بخش کمک بسیاری به شما می کند. در این مقاله می خواهیم اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل را که اغلب بین افراد رایج است را برای شما بازگو کنیم. برای آشنا شدن با این اشتباهات تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل

با توجه به تعریف فنگ شویی در مقالات قبلی فنگ شویی یعنی ایجاد هارمونی و تعادل در فضای خانه و داشتن آپارتمانی کاملاً هماهنگ و هارمونیک؛ بنابراین اگر می‌خواهید خانه‌ای پر از انرژی مثبت و آرامش بخش داشته باشید باید تغییراتی را بر اساس راهنمای فنگ شویی اجرا و تمام چیزهایی که بر خلاف این قوانین هستند حذف کنید. در این قسمت از مقاله اشتباهات رایج فنگ شویی در چیدمان و دکوراسیون را برای شما شرح داده ایم که شامل موارد زیر می باشد:

افراط در اجرای اصول فنگ شویی

فنگ شویی بسیار سرگرم کننده است و انجام آن ساده به نظر می رسد و همین امر منجر به زیاده روی و افراط می شود. در فنگ شویی کوچک ترین تغییر، تأثیر و نتیجه ای بزرگ در پی دارد. افراط در اجرای فنگ شویی نتیجه را تخریب می کند. چنانچه هر تغییر را به تنهایی در زمان و مکان درست انجام دهید و به انرژی های محیطی فرصت کافی دهید تا خود را در فضا تطبیق دهند و مستقر کنند یقینا به نتیجه ای مطلوب تر خواهید رسید.

اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل آموزش فنگ شویی

کف پوش های متفاوت اتاق ها

در فنگ شویی کف پوش به منزله بنیان خانه هاست. اگر کف پوش های هر اتاقی متفاوت باشد یعنی در تداوم و استحکام بنیان خانه خللی ایجاد شده است. پس بهتر است از کف پوش های یک شکل در اتاق های خانه استفاده کنید.

تجویز تجربیات موفق فنگ شویی خود برای دیگران

این کار درست مانند این است که رژیم غذایی خود را برای افراد دیگر نیز تجویز کنید، در حالی که فقط متناسب با شرایط متابولیسم شما برنامه ریزی شده است. هر فرد باید متناسب با هدفی که دارد و شرایطی که در خانه و زندگی اش جاری است، اصول فنگ شویی را اجرایی نموده و تغییرات لازم را اعمال کند.

عکس های خانوادگی در اتاق خواب

اتاق خواب یک فضای کاملا خصوصی است که فقط به شما و همسرتان اختصاص دارد. پس بهتر است عکس های خانوادگی را در هر اتاق دیگری به جز اتاق خواب آویزان کنید.

دنبال نکردن مسیر صحیح در فنگ شویی

تغییراتی که در فنگ شویی فضا باید انجام دهید، بعضا آسان و سریع انجام می شود و برخی دیگر زمان بر هستند. مهم این است که بدانید از کجا باید شروع کنید و در کدام مرحله وقت و انرژی بیشتری بگذارید. قرار گرفتن در مسیر اصلی از جمله مهم ترین نکاتی است که برای رسیدن به بهترین نتیجه باید رعایت شود. روی هر قسمت از کار تمرکز کنید و از عجله کردن بپرهیزید.

آموزش فنگ شویی . اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل

تلویزیون در اتاق خواب

خیلی ها در اتاق خواب تلویزیون دارند و با تماشای برنامه مورد علاقه خود به خواب می روند. اما در فنگ شویی تاکید شده است که هیچ ابزار الکترونیکی را با خود به اتاق خواب نبرید. اتاق خواب فضایی آرام بخش است و تلویزیون و موبایل آرامش را از شما می گیرند.

انتظار معجزه داشتن از فنگ شویی

سرعت جواب دهی فنگ شویی و میزان آن برای افراد مختلف متفاوت است. افراد با رعایت اصول فنگ شویی متناسب، طی زمان های متفاوتی جواب می گیرند و به نتیجه می رسند. برخی ها یک شبه و برخی دیگر، باید روزها و شاید هفته ها صبر کنند. بنابراین توقع معجزه نداشته باشید!

آکواریوم در آشپزخانه، غذاخوری یا اتاق خواب

درست است که آب یکی از عناصر مثبت در فنگ شویی است اما می توانید آن را در هر اتاقی به جز آشپزخانه یا اتاق خواب به کار ببرید. در فنگ شویی در فضای آشپزخانه و اتاق باید عناصر آتش و زمین به کار برده شود.

فنگ شویی کردن بدون توجه به ریخت و پاش و به هم ریختگی

یکی از مشکلات اصلی فنگ شویی به هم ریختگی فضا است. اولین قدم برای اجرای فنگ شویی این است که فضا و نقطه های اصلی انتشار انرژی را از هرگونه شلوغی و ریخت و پاش پاک کنید. هرگز این نکته را نادیده نگیرید و قبل از فنگ شویی فضا را سازماندهی و به هم ریختگی و بی نظمی را پاک کنید.

قرار دادن آینه در مقابل درب

بیشتر مردم در راهروی ورودی خانه را با یک میز کنسول و آینه تزئین می کنند و آینه را در مقابل درب قرار می دهند. این کار در فنگ شویی منع شده است زیرا انرژی مثبتی که وارد خانه می شود با آینه به بیرون از خانه منعکس می شود.

اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل آموزش فنگ شویی

چشم پوشی از سبک شخصی خود در فنگ شویی

فنگ شویی و تمام عناصر و شاخصه هایش از چین باستان می آید. ممکن است برخی از این عناصر را در دکوراسیون خانه خود نپسندید، در این صورت از آن ها استفاده نکنید. آن هایی را در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید ئکه از لحاظ ظاهری و رنگ دوست دارید. مطمئنا سریع تر و بهتر به نتیجه می رسید.

ترکیب رنگ های کاملا خنثی

در فنگ شویی رنگ های خنثی برای ایجاد آرامش به کار برده می شوند. نکته دیگر این است که نباید فضا کاملا سفید یا کاملا بژ باشد. در فنگ شویی معمولا بین رنگ های خنثی با ترکیب رنگ های آتشین تعادل ایجاد می شود.

منعطف نبودن در فنگ شویی

زمانی که هدفتان را تعیین و با ذهنی متمرکز بر آن شروع به اجرای اصول فنگ شویی کردید، بهترین کار این است که در برابر انرژی های دریافتی و انچه کائنات به شما می دهد منعطف باشید. شاید در آن صورت چیزی فراتر از تصور نصیبتان شود.

عدم تمرکز روی هدفی مشخص در فنگ شویی

برای تدارک دکوراسیونی بر مبنای اصول فنگ شویی باید هدفمند شروع کرد و روی هدفی مشخص تمرکز داشت. پس از تعیین هدف و تمرکز روی آن می توانید به درستی به نقاط لازم قدرت دهی کنید و انرژی موردنیاز را برای رسیدن به هدفی که دارید دریافت نمایید.

کلام آخر

توصیه ما به افرادی که به این علم علاقه دارند ای است که قبل از شروع حتما فنگ شویی را مطالعه کنید و دانش خود را در این زمینه افزایش دهید و بروز باشید. به صرف شنیدن تجربیات و مشاهدات دیگران، شروع به کار نکنید. رسیدن به نتیجه ای مطلوب و ایده آل مستلزم داشتن دانش و بینش است. به بیان دیگر عمل کردن بدون مطالعه و داشتن اطلاعات کافی درباره فنگ شویی یک اشتباه بسیار بزرگ است.

دوره جامع فنگ شویی

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش فنگ شویی در معماری است. آکادمی معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزل . آموزش فنگ شویی

برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری مواجه است.گذراندن دوره فنگ شویی باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های فنگ شویی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به فنگ شویی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی فنگ شویی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید. آموزش فنگ شویی با آکادمی معماری آرت کانر


برچسب ها: آموزشگاه فنگ شویی دوره جامع فنگ شویی برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی معماری آموزش معماری بر اساس فنگ شویی کارگاه آموزشی فنگ شویی تکنیکهای عملی فنگ شویی آموزش تکنیکهای عملی فنگ شویی مدرسه فنگ شویی دوره فنگ شویی دوره آموزشی فنگ شویی قیمت کلاس های فنگ شویی آموزش فنگ شویی اصول فنگ شویی افراط در اجرای اصول فنگ شویی اشتباهات فنگ شویی در دکوراسیون منزلدیدگاه
دیدگاه شما :