آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - چهارشنبه , 22 مرداد 1399 , 08:52 | +0430

از نظر فنگ شویی درب ورودی باید چه رنگی باشد؟

7/تیر/1399 فنگ شویی - مقالات بدون دیدگاه

از نظر فنگ شویی درب ورودی باید چه رنگی باشد؟ ورودی خانه ارتباط ما را با جامعه نشان می دهد. بنابراین باید فارغ از هر گونه مانع در برابر ورود جریان مردم، فرصت ها و منابع، " انرژی" به زندگی ما باشد. ورودی باید خوانا ، دعوت کننده ، دوستانه و روشن باشد. همچنین اندازه آن باید با سایز ساختمان همخوانی داشته باشد. ورودی اصلی در فنگ شویی بسیار مهم است؛ زیرا اصلی‌ترین فضای خانه است که مصرف انرژی چی یا فنگ شویی را جذب می‌کند. در حالی که یک درب ورودی قوی قادر به جذب انرژی بیشتری است، طراحی خوب فنگ شویی ورودی اصلی ساختمان، راهنمای خوبی برای ورود انرژی به منزل یا محل کار شماست. هنگامی که انرژی بخوبی در فضای ساختمان در حال گردش است، افرادی که در آن زندگی یا کار می‌کنند سطح بالاتری از رفاه را تجربه خواهند کرد. اگر انرژی در ورودی اصلی شما مسدود شده باشد، خانه به اندازه کافی انرژی ندارد، بنابراین، برای حمایت از کیفیت انرژی شخصی خود این مساله را جدی بگیرید. جهت ها در فنگ شویی هر کدام صاحب یکی از عناصر آتش، خاک، فلز، آب و چوب هستند. این عناصر در چرخه فنگ شویی طوری قرار می گیرند که یکدیگر را تقویت می کنند. در انتخاب رنگ مناسب برای درب ورودی، می توانید از رنگ مخصوص همان عنصر یا عنصر تشکیل دهنده و حمایت کننده آن استفاده کنید

درب ورودی باید در کدام جهت خانه قرار بگیرید؟

جهت ها در فنگ شویی هر کدام صاحب یکی از عناصر آتش، خاک، فلز، آب و چوب هستند. این عناصر در چرخه فنگ شویی طوری قرار می گیرند که یکدیگر را تقویت می کنند. در انتخاب رنگ مناسب برای درب ورودی، می توانید از رنگ مخصوص همان عنصر یا عنصر تشکیل دهنده و حمایت کننده آن استفاده کنید

در فنگشویی کدام رنگ مربوط به درب جنوبی است؟

درب ورودی جنوبی در فنگ شویی پرچم دار عنصر آتش است. برای معرفی عنصر آتش بهترین رنگ، قرمز محسوب می شود. رنگ قرمز نشان گر ثروت و تجمل است. استفاده از آن بهترین راه برای نشان دادن شکوه در فضای ورودی است. اگر تمایلی به استفاده از رنگ قرمز برای درب ورودی ندارید؛ بهتر است از رنگ های دیگر عنصر آتش مانند: زرد، بنفش، نارنجی، صورتی، ارغوانی و مرجانی استفاده کنید.

عنصر چوب در چرخه فنگ شویی تقویت کننده عنصر آتش است. می توانید علاوه بر رنگ های گرم عنصر آتش از رنگ های سبز یا قهوه ای نیز استفاده کنید.

از نظر فنگ شویی درب ورودی باید چه رنگی باشد؟ آموزش فنگ شویی

فنگ شویی درب جنوب غربی چگونه است؟

در چرخه فنگ شویی عنصر جنوب غربی، خاک است. خاک انرژی مادری و ازدواج را با خود به همراه دارد. بهترین رنگی که می توانید برای عنصر خاک استفاده کنید؛ رنگ زرد کم رنگ است. زرد کم رنگ، فضای ورودی را سرزنده می کند و احساس خوش آمد گویی و مهمان نوازی به مخاطب می بخشد. رنگ های دیگری که فنگ شویی برای درب های ورودی جنوب غربی پیشنهاد می کند خاکی، بژ و خاکستری می باشد.

عنصری که خاک را تغذیه می کند، آتش است پس رنگ هایی که نمایانگر آتش ( قرمز، زرد، بنفش، نارنجی، صورتی، ارغوانی و مرجانی) هستند را میتوانید برای درب های جنوب غربی نیز به کار ببرید.

کدام جهت درب ورودی جذب کننده ثروت است؟

جهت جنوب شرقی با انرژی پول و ثروت همراه است که با عنصر آب تقویت می شود. اگر تمایلی به استفاده از رنگ سبز و قهوه ای ندارید از رنگ های عنصر آب (آبی و مشکی) استفاده کنید. رنگ های رفاه و ثروت مناسب درب های جنوب شرقی ، عنصر چوب در شرق و جنوب شرقی حاکم است. رنگ های سبز و قهوه ای نمایانگر عنصر چوب هستند. سبز رنگ طبیعت است و هاله ای از آرامش در فضا پخش می کند. این رنگ احساس امنیت را در فضای ورودی افزایش می دهد.

از نظر فنگ شویی درب ورودی شمالی باید چه رنگی باشد؟

رنگ های تیره مناسب درب های ورودی شمالی در فنگ شویی هستند. شمال پرچم دار عنصر آب است و رنگ های مشکی و آبی نمایانگر حضور این عنصر می باشند. رنگ آبی بسیار محبوب و علاقه به رنگ آبی در میان زنان و مردان یکسان است. آبی آرامش بخش و تداعی گر آسمان و دریاست. رنگ سیاه در ورودی احساس قدرت ایجاد می کند و استفاده از این رنگ مدرن در فضای ورودی قطعا انتخابی هوشمندانه است.

آب با عنصر فلز حمایت می شود. رنگ های سفید و خاکستری نیز می توانند رنگ های مناسب درب ورودی شمالی در فنگ شویی باشند.

از نظر فنگ شویی درب ورودی باید چه رنگی باشد؟ آموزش فنگ شویی

درب شمال شرقی از نظر فنگ شویی باید متشکل از چه رنگ هایی باشد؟

درب شمال شرقی به روی انرژی رشد و پرورش معنوی گشوده می شود. عنصر حاکم بر شمال شرقی مانند جنوب غربی، خاک است. رنگ های زرد کم رنگ، خاکی، بژ و خاکستری مناسب ترین رنگ های پیشنهادی فنگ شویی برای درب ورودی شمال شرقی است. همچنین می توانید از رنگ های عنصر حمایت کننده خاک یعنی آتش نیز استفاده کنید.

آیا از نظر فنگ شویی رنگ خنثی مناسب درب ورودی است؟

عنصر فلز در جهت شمال غرب قرار دارد. رنگ های سفید و خاکستری بهترین رنگ های بیان کننده این عنصر در فنگ شویی هستند. رنگ سفید  نماد پاکی است و با استفاده از آن در فضای ورودی معنویت را وارد زندگیتان می کنید. رنگ سفید برای کسانی که می خواهند از فشار و استرس دنیای بیرون در منزلشان بکاهند نیز بسیار مناسب است.

عنصر خاک فلز را حمایت می کند پس از رنگ های مناسب عنصر خاک در فنگ شویی نیز میتوانید برای درب های ورودی شمال غربی استفاده کنید.

از نظر فنگ شویی درب ورودی باید چه رنگی باشد؟ آموزش فنگ شویی

دوره جامع فنگ شویی

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش فنگ شویی در معماری است.مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری مواجه است.گذراندن دوره فنگ شویی باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های فنگ شویی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به فنگ شویی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی فنگ شویی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید

 


برچسب ها: برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی کارگاه آموزشی فنگ شویی دوره جامع فنگ شویی آموزش فنگ شویی چی آموزش فنگ شویی جهت ها آموزش فنگ شویی اتاق کودک آموزش فنگ شویی اناق کار آموزش فنگ شویی نشیمن آموزش فنگ شویی اتاق خواب آموزش فنگ شویی راهرو آموزش فنگ شویی گیاهان آموزش فنگ شویی گلدان آموزش فنگ شویی گل آموزش فنگ شویی ثروت آموزش فنگ شویی ذهن فنگ شویی ذهن فنگ شویی درب ورودی دوره آموزش فنگ شویی اموزش فنگ شویی از نظر فنگ شویی درب ورودی باید چه رنگی باشد؟ دوره آموزشی فنگ شویی آموزش فنگ شویی عاطفی آموزش فنگ شویی آشپزخانهدیدگاه
دیدگاه شما :