آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - 01732358150 یکشنبه , 5 تیر 1401 , 11:49 | +0430

آموزش فنگ شویی پذیرایی و نشیمن

9/مرداد/1399 فنگ شویی - مقالات بدون دیدگاه

آموزش فنگ شویی پذیرایی و نشیمن : برای داشتن منزلی زیبا همراه با دکوراسیون خوب، منظم و شیک، باید اصول چیدمان و دکوراسیون منزل رعایت شود. اینبار مجله اینترنتی وودیمو به معرفی اصول فنگ شویی و قواعد و قانونی که برای نوع دکوراسیون منزل تدبیر کرده، به خصوص فنگ شویی در چیدمان اتاق پذیرایی پرداخته است. اصولی که با مطالعه و رعایت قوانین آن می توانید از بهترین ایده ها استفاده کرده و مناسب ترین و به روزترین چیدمان را برای دکوراسیون منزل مطابق با هر نوع سلیقه ای که دارید، فراهم کنید. اگر به دنبال فنگ شویی پذیرایی و نشمین میگردید این مطلب را حتما بخوانید.

فنگ شویی در اتاق پذیرایی

چیدمان ورودی پذیرایی بر اساس قوانین فنگ شویی

همانطور که گفته شد اصول فنگ شویی در چین باستان بوده و برای هر قسمت از خانه برای روحیه بخشیدن و انتقال انرژی های خوب و مثبت از اصول و ایده های متفاوتی به کار برده اند. اتاق نشیمن و پذیرایی طبق معماری جدید امروز در یک راستا قرار دارند و با هم مرتبط هستند؛ پس باید از چیدمانی استفاده کنید تا با آن به خوبی بتوان فضای نشیمن از پذیرایی را تفکیک کرد.

استفاده درست از انرژی چی در دکوراسیون نشیمن

از اصول فنگ شویی “چی” از اهمیت بالایی برخوردار است؛ “چی” یک نوع انرژی است که برای انتقال انرژی مثبت به فضای خانه و برای ایجاد روابط عاطفی، شانس خوب و رفاه مادی “چی” باید در حالت مثبت قرار بگیرد. انرژی “چی” باید از قسمت درب ورودی آغاز شود و دکوراسیون و چیدمان باید بسیار مرتب و بر روی اصول چیده شوند به گونه ای که مبلمان سد راه افراد در هنگام رفت و آمد از درب ورودی نشود. فضای پذیرایی خانه یک قسمت بسیار مهم برای پذیرایی از مهمانها و یک محیط شاد، اجتماهی و دوستانه است. اصول فنگ شویی در چیدمان اتاق پذیرایی به این گونه است که مبلمان برای انتقال حس آرامش باید رو به روی درب ورودی چیده شوند، نه پشت به آن. این باعث ایجاد حس آرامش شده و رفت و آمد شما را مختل نخواهد کرد. همچنین باید مبلمان را به گونه ای قرار دهید که فضای گفتگو مناسبی به وجود آید تا افراد برای صحبت دچار مشکل نشوند.

آموزش فنگ شویی پذیرایی و نشیمن

چیدمان مبلمان بر اساس اصول فنگ شویی

فنگ شویی در چیدمان اتاق پذیرایی از اهمیت بالایی برخوردار است. این قسمت از خانه باید دارای حس آرامش و امنیت باشد. پس برای ایجاد این ویژگی پیشنهاد می شود که مبلمان خود را دور میز کوتاه جلو مبلی و یا شومینه بچینید. شاید بپرسید اگر فضای پذیرایی به گونه ای بود که مجبور به قرار دادن کاناپه در وسط بودیم، آن موقع تکلیف چیست؟ فنگ شویی این مسئله را نیز حل کرده و با قرار دادن گل و گیاه و یا آباژور و یا حتی میز کوچک مانند میزهای عسلی بهترین دکوراسیون را برای پذیرایی خود داشته باشید. شومینه با حرارت و آتش خود آرامش زیادی را به محیط پذیرایی و همینطور خانه منتقل می کند. شاید در اینجا هم بگویید در صورتیکه ار حرارت آتش خوشمان نیاید راه حل دیگری هم هست؟ باید بگوییم بله؛ با قرار دادن وسایل سنگین و گلدان از خارج شدن انرژی “چی” و یا پراکندگی بیهوده آن به راحتی می توانید جلوگیری کنید.

اصول فنگ شویی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن قلب هر خانه ای است و علاوه بر این قسمتی از منزل محسوب می شود که افراد خانواده بیشتر وقت خود را در آنجا سپری می کنند بنابراین چیدمان اتاق نشیمن باید به گونه ای باشد که دکوراسیون این بخش از منزل راحت و پر از آرامش به نظر برسد. بهتر است برای ایجاد چیدمانی موفق و اصولی در اتاق نشیمن از فنگ شویی اتاق نشیمن استفاده کنید که در ادامه به بررسی اصول و نکاتی برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن بر اساس فنگ شویی خواهیم پرداخت.

آموزش فنگ شویی پذیرایی و نشیمن

فنگ شویی نشیمن

سعی کنید تلویزیون را در اتاق نشیمن در مکانی قرار دهید که کمتر مورد توجه شما و یا مهمان هایتان قرار بگیرد و در هنگام نشستن در اتاق نشیمن بیش از اندازه سرگرم تلویزیون نشوید. برای مشخص کردن محل قرارگیری تلویزیون در اتاق نشیمن بهتر است در آستانه درب ورودی اتاق نشیمن بایستید سپس دورترین گوشه سمت راست در اتاق نشیمن را برای قرار دادن تلویزیون انتخاب کنید زیرا این بخش از اتاق نشیمن منطقه ارتباطات محسوب می شود و به گوشه قدرت نیز معروف است همچنین می توانید در این قسمت از اتاق نشیمن ضبط صوت و یا یادگارهای با ارزش خود را قرار دهید.

اتاق نشیمن مکانی است که می توانید مجموعه ای از عتیقه ها و آثار هنری خود را در آنجا قرار دهید و بهتر است بدانید آثار هنری و عتیقه هایی که در اتاق نشیمن قرار می دهید می توانند نشانه هایی از شخصیت شما را به مهمان ها بدهند.

چیدمان وسایل در اتاق نشیمن باید به گونه ای انجام شود که انرژی مثبت در این اتاق به آسانی در جریان باشد٬ بر اساس فنگ شویی اتاق نشیمن باید از انباشتگی وسایل و قرار دادن میزهای زیاد در دکوراسیون اتاق نشیمن خودداری کنید.

اگر تمایل دارید در فضای اتاق نشیمن محیطی دلنشین و پر از آرامش را ایجاد کنید بهتر است تعدادی کوسن و گیاهان پربرگ و شاداب و یا یک تنگ ماهی را در محیط اتاق نشیمن قرار دهید. تصاویری از مکان هایی که تمایل دارید در آینده به آنجا بروید را روی دیوار اتاق نشیمن نصب کنید همچنین برای تازه کردن انرژی در فضای اتاق نشیمن بهتر است از گل های تازه و زیبا استفاده کنید. 

اگر تمایل دارید در فضای اتاق نشیمن محیطی دلنشین و پر از آرامش را ایجاد کنید بهتر است تعدادی کوسن و گیاهان پربرگ و شاداب و یا یک تنگ ماهی را در محیط اتاق نشیمن قرار دهید. تصاویری از مکان هایی که تمایل دارید در آینده به آنجا بروید را روی دیوار اتاق نشیمن نصب کنید همچنین برای تازه کردن انرژی در فضای اتاق نشیمن بهتر است از گل های تازه و زیبا استفاده کنید.

بر اساس اصول فنگ شویی اتاق نشیمنی که رو به جنوب است برای افرادی که تمایل دارند صبح زود از خواب بیدار شوند و عاشق زندگی سالم و پرانرژی هستند مناسب است همچنین اتاق نشیمنی که رو به غرب است برای افرادی که تمایل دارند تا دیر وقت شب ها به گفتگو و خنده مشغول شوند مناسب است.

در این مطلب با  اصول فنگ شویی اتاق پذیرایی و نشیمن آشنا شدید که امیدواریم با کمک این اصول بتوانید چیدمان و طراحی مناسبی را در فضای اتاق  پذیرایی و نشیمن خود ایجاد کنید.

آموزش فنگ شویی پذیرایی و نشیمن

دوره جامع فنگ شویی

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش فنگ شویی در معماری است. آکادمی معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری مواجه است.گذراندن دوره فنگ شویی باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های فنگ شویی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به فنگ شویی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی فنگ شویی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید. آموزش فنگ شویی با آکادمی معماری آرت کانر


برچسب ها: چیدمان مبلمان بر اساس اصول فنگ شویی اصول فنگ شویی اتاق نشیمن انرژی چی در دکوراسیون نشیمن چیدمان ورودی پذیرایی بر اساس قوانین فنگ شویی آموزش فنگ شویی پذیرایی فنگ شویی نشیمن فنگ شویی پذیرایی دوره آموزشی فنگ شویی آموزش فنگ شویی ذهن فنگ شویی درب ورودی فنگ شویی ذهن مزایای فنگ شویی برای منزل و محل کار آموزش فنگ شویی آشپزخانه آموزش فنگ شویی گیاهان آموزش فنگ شویی گلدان آموزش فنگ شویی اتاق خواب آموزش فنگ شویی چی آموزش فنگ شویی اتاق کار آموزش فنگ شویی نشیمن برگزاری کارگاه آموزشی فنگشویی آکادمی معماری داخلی آرت کانر کارگاه آموزشی فنگ شویی برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی دوره جامع فنگ شویی آموزش فنگ شویی پذیرایی و نشیمن اصول فنگ شویی اتاق پذیراییدیدگاه
دیدگاه شما :