آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - یکشنبه , 28 دی 1399 , 02:39 | +0330

آموزش فنگ شویی رنگ سبز

1/تیر/1399 فنگ شویی - مقالات بدون دیدگاه

آموزش فنگ شویی رنگ سبز رنگ‌ها را به محیط زندگی و کار خود بیاورید. رنگ نور است  و نور باعث رشد و تغذیه جسم و روح خواهد بود . رنگ سبز رنگ زایش و تازگی است. رنگ سبز تأثیرات شفابخش را از طبیعت به همراه داشته و باعث افزایش سلامتی و توازن بدن می‌شود. زمانی که از رنگ سبز استفاده می‌کنید سعی کنید از ۳ نوع رنگ سبز متفاوت استفاده کنید تا از انرژی و اثر آن حداکثر بهره را ببرید.  برای واردکردن رنگ  سبز به محیط زندگی خود می‌توانید از گیاهان استفاده کنید. گیاهان علاوه بر زیبایی و توازنی که در محیط ایجاد می‌کنند هوای داخل خانه را نیز تصفیه می‌کنند.

چرا رنگ سبز در فنگ شویی اهمیت دارد؟

رنگ سبز در فنگ شویی، انرژی تازه و آغاز دوباره است. چوب عامل انرژی،تجدید و آغاز دوباره در نظریه فنگ شویی پنج عنصر، رنگ سبز به وضوح متعلق به عنصر چوب است.

سبز برای سلامت شما بسیار مفید است، زیرا اعصاب شما را آرام می کند و بدن شما را با استفاده از ارتعاشات درمانی فنگ شویی حاصل از طبیعت مادر متعادل می کند.

هنگام کار با سبز برای ایجاد یک خانه خوب آنچه که مهم است، این می باشد که حداقل چندین سایه سبز داشته باشید تا اثرات شفا آن را به وجود آورید

آموزش فنگ شویی رنگ سبز . آموزش فنگ شویی

چرا از سایه های مختلف سبز باید استفاده کنید؟

خوب، هنگامی که شما در طبیعت هستید، در واقع صدها سایه ی مختلف از سبز را مشاهده می کنید، که همه ی اینها وابسته به هر برگ می باشد که مثلا می توان گفت که وضعیتی که نور خورشید به آن برگ می تابد، باعث ایجاد سایه ی مختلفی می شود.

بنابراین، استفاده از فنگ شویی موفق از سبز در فضای شما شامل آوردن حداقل 3 سایه سبز با اقلام تزئینی مختلف است.

اگر یک رنگ سبز زیبا پیدا کردید و تصمیمی گرفتید که یک اتاق سالم و خوب برای خانواده ی خود به رنگ سبز داشته باشید ، فقط از آن در رنگ دیوار استفاده نکنید، اما مطمئن شوید حداقل دو مورد دکوری دیگر به رنگ سبز در اتاق قرار دهید که تا حدودی با رنگ دیوار شما متفاوت است.

این جزئیات می تواند بالش، یک مبل به رنگ سبز بهاری، یک میز جانبی و موارد دیگری باشد.

استفاده از گیاهان سبز رنگ در فنگ شویی

یک راه عالی برای داشتن رنگ سبز بیشتر برای ایجاد فنگ شویی خوب ، استفاده از گیاهان شاخ و برگ دار سرسبز است.

شما می توانید گیاهانی را انتخاب کنید که نه تنها زیبا هستند بلکه باعث تصفیه ی هوا در محیط کار شما می شوند. این مطمئنا عملکرد خوب فنگ شویی را دو چندان می کند.

آموزش فنگ شویی رنگ سبز . آموزش فنگ شویی

از نظر فنگ شویی کدام جهت مناسب رنگ سبز است؟

رنگ سبز در فنگ شویی که نشانه ی رشد و بهبودی است، سبز می تواند آزادانه در مناطق شرق، جنوب شرقی و جنوب فنگ شویی باگوآ ؛ در خانه یا دفتر شما استفاده شود.

اگر BTB bagua غربی کار می کنید، پس سبز در زمینه ی سلامت و خانواده، ثروت و فراوانی و همچنین مناطق شهرت و اعتبار نیز خوب به کار می آید.

بهتر است از حضور قوی رنگ سبز در منطقه باگوآ شمالی فضای خود جلوگیری کنید.

منقطه ی کاری در بخش BTB bagua غربی از رنگ تازه بهاری برگ های تازه باز شده گرفته تا سبز پررنگ حاصل از درخت بلوط قدرتمند  به معنای واقعی کلمه صدها رنگ برای انتخاب در برنامه های کاربردی فنگ شویی وجود دارد.

باگوآ که درواقع نقشه انرژی فنگ شویی می باشد را مطالعه کنید و با استفاده از رنگ سبز، انرژی جدیدی برای زندگیتان به ارمغان بیاورید.

آموزش فنگ شویی رنگ سبز . آموزش فنگ شویی

دوره جامع فنگ شویی

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش فنگ شویی در معماری است.مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری مواجه است.گذراندن دوره فنگ شویی باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های فنگ شویی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به فنگ شویی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی فنگ شویی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.


برچسب ها: دوره جامع فنگ شویی فنگ شویی ازدواج دوره آموزشی فنگ شویی فنگ شویی برای لاغری ورکشاپ فنگ شویی آموزش فنگ شویی در گرگان فرمول فنگ شویی ذهن چیست؟ محصولات فنگشویی آموزش فنگشویی اصول فنگ شویی دوره جامع فنگ شویی در گرگان فنگ شویی ذهن چیست آموزش فنگ شویی در مازندران فنگ شویی ذهن و خانه تکانی ذهنی آموزش فنگشویی در مازندران آموزش فنگ شویی رنگ سبزدیدگاه
دیدگاه شما :