مدرسه معماری داخلی آرت کانر << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
01732331513 - 09355528829 پنجشنبه , 8 خرداد 1399 , 23:40 | +0430

آموزش فنگ شویی خانه با 9 روش ساده

17/فروردین/1399 فنگ شویی - مقالات بدون دیدگاه

آموزش فنگ شویی خانه با 9 روش ساده  : شاید برای شما کمی سخت باشد که بدانید از کجا فنگشویی خانه را باید شروع کنید؟ چه اتاق هایی باید در ابتدا فنگ شویی شوند ؟ ما در اینجا چند ایده را گردآوری کرده ایم که خانه شما را شادتر و سالم تر می کند. بنابراین چه برای اولین بار است که قرار است فنگ شویی را انجام دهید و چه یک متخصص در اصول فنگشویی با این 9 راه ساده می توانید گام اساسی را در فنگ شویی بر دارید.

1. ورودی خانه را روشن و تمیز کنید

در فنگ شویی ، ورودی شما بیانگر ورود انرژی به خانه و زندگی شما است. ما می گوییم که درب جلو خانه مانند دهان در بدن است. به طور طبیعی ، ورودی منزل  اولین جایی است که باید اصول فنگشویی در آن رعایت شود.

با تخلیه و از بین بردن وسایل اضافه شروع کنید. در بسیاری از موارد اشیاء در جلو درب جمع شوند. نمی گوییم که باید کاملاً خالی باشد ، اما لوازم اضافی را از آنجا حتما بردارید.

بعد ، محدوده ورودی درب را کاملا تمیز کنید . ورودی جلوی خانه (داخلی و خارجی) اغلب نادیده گرفته می شود. درب را پاک کنید و حصیر درب را تکان دهید و به خوبی به اطراف نگاه بیندازید تا هیچ گرد و غباری وجود نداشته باشد.

سپس می توانید با از بین بردن یا اضافه کردن هر چیزی ، این فضا را جذاب تر و جادارتر کنید. این مکان برای ایجاد انرژی برای ورود آن به خانه شما ایجاد می کند.

در آخر ، اطمینان حاصل کنید که این فضا به خوبی روشن و پرنور است. روشنایی را اضافه کنید یا لامپ ها را تغییر دهید. فنگشویی ورودی خانه شما به سادگی انجام شد.

آموزش فنگ شویی خانه با 9 روش ساده . دوره آموزش فنگ شویی . مدرسه معماری

2 . پنجره ها را تمیز کنید

پنجره ها نماد بزرگی و نور در خانه هستند. برای ایجاد فنگ شویی خوب در خانه ، پنجره خود را بطور مرتب تمیز کنید. پنجره های تمیز اجازه می دهد تا نور آفتاب بیشتر داخل خانه بتابد.

نور خورشید به طور طبیعی به ما انرژی می بخشد و ما را از خواب بیدار می کند. نور خورشید همچنین به طرز واضحی همه رنگ ها و اشیایی را که می بینیم ارائه می دهد. بنابراین ، خانه های ما وقتی نور بیشتری می گیرد ، وسیع تر ، پر جنب و جوش تر و پرانرژی تر می شود. پنجره های تمیز به طور استعاری ما را بیدار می کنند تا دنیای اطراف خود را با بیشترین رنگ ، وضوح و دقت مشاهده کنیم.

نکته مهم که باید بدانید این است که بهتر است برای تمیز کردن شیشه ها بهتر است از مواد پاک کننده شیمیایی استفاده نکنید .پیشنهاد ما به شما برای تمیز کردن  یک راه حل ساده سرکه سفید و آب است.

3 . به درب های خود بیشتر توجه کنید

در فنگ شویی ، درها نمایانگر صدا و ارتباط شما هستند. درها همچنین پورتال هایی هستند که در آن فرصت ها می توانند وارد زندگی شما شوند. به همین دلیل است که درهای شما سزاوار توجه شما هستند.

دو نکته وجود دارد که باید به آن دقت کنید. ابتدا مطمئن باشید که تمام درهای شما می توانند حداقل تا 90 درجه کامل باز شوند. هنگامی که یک جا لباسی پشت درب وجود دارد ، نمی تواند همه راه را باز کند. این بدان معنی است که شما فقط می توانید بخشی از فرصتهایی را که زندگی باید ارائه دهد دریافت کنید.

دوم ، بررسی کنید که تمام درهای شما به درستی کار می کنند. اطمینان حاصل کنید که سخت افزار بدون دردسر کار می کند و لولا فشرده نمی شود. ببینید که درب می تواند به راحتی و با سهولت بسته شود. همه این جزئیات تأثیر می گذارد که انرژی چگونه راهی را برای شما پیدا می کند. شما باید مطمئن شوید که جریان انرژی به راحتی .ارد منزل شما می شود.

آموزش فنگ شویی خانه با 9 روش ساده . دوره آموزش فنگشویی . مدرسه معماری

4 . موقعیت فرماندهی در خانه مشخص باشد

یکی از مهمترین اصول در فنگ شویی ، موقعیت فرماندهی است. حتماً این اصل را در مورد محل خواب ، میز و اجاق گاز خود به کار ببرید.

تخت شما را نشان می دهد. میز نمایانگر حرفه شما است. و اجاق گاز نشان دهنده ثروت شماست. وقتی در این فضاها قرار دارید ، مطمئن باشید که می توانید درب را بدون اینکه مستقیم با آن هماهنگ باشد ، ببینید. به عنوان مثال ، هنگامی که در رختخواب دراز کشیده اید ، روی میز خود می نشینید یا در روی اجاق گاز غذا می پزید ، باید بتوانید درب را ببینید.

وقتی در یک موقعیت فرماندهی قرار دارید ، فرمانده زندگی خود هستید. شما در موقعیتی هستید که می توانید انرژی مثبت و بهترین فرصت ها را دریافت کنید.

5 . موانع موجود در مسیر خود را بردارید

به مسیر روزانه خود از طریق خانه خود خوب نگاه کنید. بله ، ما از شما می خواهیم وقتی در خانه حرکت می کنید ، به معنای واقعی کلمه به مسیر فیزیکی که طی می کنید ، نگاه کنید. از وقتی که از خواب بیدار می شوید و از رختخواب برخیزید ، سپس به حمام و غیره در حالی که سر از در خارج می کنید. سپس از زمانی که به خانه رسیدید ، شام تهیه کنید و دوباره در رختخواب می روید.

ما نسبت به تمام موانع و موانع جسمی که در مسیر روزانه خود داریم ، حساس می شویم. شما نباید هنگام راه رفتن به قسمتی از خانه بچسبید مثلا هنگام راه رفتن از کنار اخت نباید به کمد و درب بچسبید باید راه برای شما باز باشد. هنگامی که شما ناامیدانه به یک کمد لباس چسبیده با لباس هایی که نمی شود نگاه کرد

همه اینها روی شما تأثیر می گذارد! مانند پلاک در شریان های ما ، با گذشت زمان این موانع می توانند جمع شوند و مشکلاتی را برای ما ایجاد کنند.

آموزش فنگ شویی خانه با 9 روش ساده . بسته آموزش فنگ شویی . مدرسه معماری . اموزش دکوراسیون داخلی

6 . منزل خود را جادار کنید

درهم و برهمی اغلب جمله ای است که در عنوان فنگ شویی می شنویم، اما ما می گوییم که فنگ شویی کمتر در مورد خنثی کردن و بیشتر در مورد ایجاد فضا است.

چگونه زندگی خود را جادارتر می کنید؟ از خانه خود شروع کنید. یک نقطه فیزیکی پیدا کنید: یک کشو ، اتاق ، گوشه یخچال ، میز - اندازه آن اهمیتی ندارد - و آنچه را که دیگر لازم نیست ، رها کنید. وقتی چیزی را رها می کنید ، فضایی آزاد برای دعوت از یک فرصت جدید و انرژی جدید ایجاد می کنید.

7 . پاکسازی فضا

پاکسازی فضا  را گاهی اوقات در فنگ شویی ،  یک نعمت فضایی می نامیم. در کنار فضای بدنی فضای پر انرژی است و هر دو قابل پاک شدن هستند.

چند روش وجود دارد که می توانید استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که با روغن پالو سانتو یا اسانس پرتقال شیرین پخش که در فضا پخش می شود شروع کنید.

آیا به یک روش ساده پاکسازی فضا که نیازی به مواد خاصی ندارد نیاز دارید؟ تجسم نور سفید آفتاب درخشان در کل خانه ، فضای شما را تمیز می کند.

هنگامی که فضای خانه خود را پاک می کنید ، سعی کنید آن را با یک نیت مثبت مرتبط کنید. قصد خود را برای آنچه می خواهید برای پرورش و ایجاد در زندگی خود داشته باشید نگه دارید.

8 . گیاهان انرژی زندگی را به ارمغان می آورند

در فنگ شویی ، گیاهان انرژی زندگی را تجسم می کنند. معنی آن چیست؟ خوب ، زندگی گیاهان سبز ، ما را به طبیعت متصل می کند و نشاط را به خانه های ما می آورد. گیاهان سبز مانند آب میوه تازه ارگانیک فشرده شده برای خانه های ما هستند. به طراوت ، سلامتی و سرزندگی فکر کنید.

مهمترین چیزی که باید به خاطر بسپارید پیدا کردن گیاهانی است که می توانید از آنها مراقبت کنید و برای فضای مناسب هستند. به عنوان مثال ، شرایط روشنایی خود را در نظر بگیرید.

آموزش فنگ شویی خانه با 9 روش ساده . بسته آموزش فنگ شویی . مدرسه معماری . اموزش دکوراسیون داخلی

9 . قدردانی و شکرگذاری

آخرین ، اما نه مهم ، با تشکر از خانه خود. فنگ شویی یک سنت شیامی است که معتقد است همه چیز زنده است ، از جمله فضاهای ما ! همان انرژی زندگی که شما را متحرک می کند ، در خانه شما نیز جریان دارد.

خانه شما پناهگاه شماست. خانه شما مکانی برای استراحت ، تغذیه ، جشن و موارد دیگر به شما می دهد. قدردانی از خانه شما بسیار ساده است. فقط با خانه خود صحبت کنید و بگویید متشکرم.

دوره جامع فنگ شویی

یکی از دوره هایی که علاوه بر جذابیت زیاد، امکان کار و استخدام در آن زیاد به چشم می خورد گرایش فنگ شویی در معماری است.مدرسه معماری داخلی آرت کانر با برگزاری دوره جامع فنگ شویی به افرادی که این دوره را به صورت کامل و موفق بگذرانند، پس از پایان دوره، مدرک معتبر از وزارت علوم ارائه می دهد تا بتوانند به راحتی وارد بازار کار شوند.

برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی

با توجه به اینکه بازار معماری ایران با کمبود متخصص در حوزه معماری مواجه است.گذراندن دوره فنگ شویی باعث می شود تا افراد علاقمند به این حوزه به اشراف و تسلط کافی در این زمینه دست یابند و انواع راه حل و تکنیک های فنگ شویی با توجه به کاربری و نوع معماری هر فضا را بشناسند . مطالب مربوط به فنگ شویی در این کلاس ها عمدتا مبتنی بر مبانی نظری معماری می باشد .در این دوره ها تاکید بر آموزش تکنیکهای عملی فنگ شویی برای سبک های مختلف معماری است. ما با برگزاری گارگاه های آموزشی حضوری یا آنلاین و محصولات آموزشی به شما کمک میکنیم تا در حوزه تخصصی خود بی رقیب باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 


برچسب ها: کارگاه آموزش فنگ شویی محیط دپارتمان معماری آموزش فنگشویی ورودی منزل آموزش فنگ شویی خانه آموزش فنگشویی کمد لباس آموزش فنگ شویی اتاق خواب بسته آموزش فنگ شویی آموزش فنگ شویی فضا پکیج آموزش فنگشویی دوره فنگ شویی مدرسه معماری برگزاری کارگاه آموزشی فنگ شویی مدرسه معماری داخلی کارگاه آموزشی فنگ شویی دوره جامع فنگ شویی فنگشویی ورودی خانه آموزش فنگ شویی خانه با 9 روش ساده فنگ شویی آموزش فنگ شویی



دیدگاه
دیدگاه شما :