آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - سه شنبه , 1 مهر 1399 , 09:22 | +0330

آکزر اراک

نام آکزر اراک
کد فروشنده
شماره تماس ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴
استان و شهر خراسان رضوي , مشهد
آدرس مشهد، رسالت ۱۱ ، شیخ صدوق ۱۲ ، پلاک ۲۲
وبسایت http://www.akzar.com
ایمیل info(@)generaldoor.ir
اینستاگرام
تلگرام info(@)generaldoor.ir
تلفن ثابت ۰۵۱۳۲۷۶۰۴۷۴
شماره واتساپ


معرفی
کارخانجات آکزر اراک

امروزه ما انسانها در جوامعی زندگی می کنیم که پیشرفت جزئی از تار و پود ماست از این رو مجموعه آکزر اراک از این ماجرا مستثنی نبوده و نخواهد بود.

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه شیشه های ساختمانی از سال ۶۰ به نام روشن آغاز نمود و با توجه به نیاز روز جامعه در هر دوره از زمان تکنولوژیهای روز را به مجموعه اضافه نمود.

در دهه هفتاد شیشه های رفلکس و دو جداره ،سکوریت و لوازم سکوریت و در دهه ۸۰ با ورود به بازار صنعت درب اتوماتیک فصل جدیدی از فعالیت های خود را آغاز کرد و در طی مدت کوتاهی با مشتری مداری و عرضه محصولات با کیفیت ،سرعت در تحویل قطعات و اجرای خدمات جایگاه خود را در بین دست اندرکارران درب اتوماتیک بدست آورد تا جایی که امروز جنرال در علاوه بر عرضه ی محصولات خود به اقصی نقاط کشور ،قطعات مربوط را به ۴ کشور تاجیکستان ،افغانستان ،پاکستان و ترکمنستان صادر نموده است .

شرکت اکنون نصب و اجرای انواع درب اتوماتیک چون رول آپ (کرکره برقی)،جک پارکینگی و شیشه ای و تولید انواع پروفیل های درب و پنجره ، پروفیل های شیشه سکوریت و پروفیل های نما را بر عهده می گیرد.

ما در مسیر تجارت خود همواره تلاش کردیم که قیمت نهایی را برای مشتریان خود تا حد امکان به حداقل برسانیم و کیفیت محصولات تولید شده را تا حد بالایی ارتقا دهیم.


محصولات: