آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
آکادمی معماری داخلی آرت کانر (کران) << برگزارکننده دوره های معماری داخلی و دکوراسیون >>
09355528829 - سه شنبه , 1 مهر 1399 , 06:58 | +0330

رادما پلاست

نام رادما پلاست
کد فروشنده
شماره تماس 09116367929
استان و شهر اصفهان , اصفهان
آدرس اصفهان،کیلومتر ۵۰ جاده اصفهان-شیراز شهرک صنعتی بزرگ رازی، خیابان پنجم پلاک ۳۰۱
وبسایت https://radmanplast.com
ایمیل radmanplastapadana@yahoo.com
اینستاگرام https://www.instagram.com/radman.plast/
تلگرام
تلفن ثابت 03153302000
شماره واتساپ ۵۳۳۰۲۰۰۰


شرکت تولیدی رادمان پلاست آپادنا

در سال ۱۳۹۰ فعالیت تولیدی خود را همگام با تکنولوژی روز دنیا با توانایی تولید مخازن پلی اتیلن به دو شکل افقی در ابعاد ۱۰۰ الی ۱۰۰۰۰ لیتر و عمودی در ابعاد ۱۰۰ الی ۲۰۰۰۰ لیتر و مخازن زیر پله، انبساط، قیفی، مکعبی، کروی، بیضی، اسلیم لاین، پشت نیسانی، سمپاش و سپتیک تانک با مقاطع تک لایه، دولایه و سه لایه ضد جلبک، چهار لایه و چهارلایه فوم دار جهت ذخیره آب بهداشتی و نگهداری و حمل مواد سوختی، اسیدی، شیمیایی و مخازن آتشنشانی و انواع وان در ابعاد ۲۰ الی ۴۰۰۰ لیتر شروع نموده است.

این شرکت تولید خود را به روش روتیشنال مولدینگ (قالب چرخشی) بدین شکل که مواد بعد از کنترل اولیه توسط واحد QC واخذ تایید و ترکیب با رنگدانه های مجاز و دیگر افزودنی­ها و پس از اکسترود و آسیاب شدن، وارد قالبهای دورانی شده و پس از تولید و سرد شدن به مرحله بسته بندی وارد می­شود که تمام این مراحل تحت کنترل و نظارت نیروهای کنترل حین تولید انجام می­شود.

این واحد با پشتوانه ۵سال تحقیق درزمینه شناسایی نیازهای مشتری و بازارهای هدف اقدام به فعالیت نمود. در سال ۱۳۹۳ این شرکت موفق به اخذ پروانه استاندارد از سازمان ملی استاندارد به شماره ص ۶۳۴۷۸۳۸۹۴ گردید و توانست با راه اندازی واحد کنترل کیفیت و تجهیز آزمایشگاه گامی مهم در راستای ارتقای کیفیت محصولات بردارد ودر ادامه در سال ۱۳۹۷ توانست پروانه ساخت محصولات خودرا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کند تا بتواند اطمینان مشتری را از سلامت محصول جلب نماید. بعد از آن در سال ۱۳۹۸ این شرکت موفق به اخذ گواهی تایید فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به شماره ۹۴۱۷-۲۵-۹۸ گردید.

  در حال حاضر ظرفیت تولید این واحد نزدیک به ۳۰ تن در روز می­باشد.

عرضه محصولات جدید، توسعه سبد محصولات، بسط و گسترش بازار فروش، کشف ظرفیت های تازه، توسعه شبکه خدمات مشتریان و افزایش نمایندگان در سراسر کشور ازجمله برنامه های آتی این واحد تولیدی می­باشد.

ما به خود میبالیم که ایرانی هستیم و با اعتقاد به توان و شعور و خلاقیت جوانان ایرانی میتوانیم عرصه قله های علم و تکنولوژی را درنوردیم.

 


محصولات: